Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködési tanácsok (leginkáb...

Öltözködési tanácsok (leginkább lányok segítségét kérném)?

Figyelt kérdés
5/l vagyok 173 cm és 55 kg,ez ugyan sokat nem árulhat el,mert nem mindegy hogy oszlik el,de annyit tudni kell,hogy a lábam eléggé vékonyka,ha nem más.Az arcom elég érdekes,szerintem,amúgy arcbőrileg egész szép,max 2. kisebb pattanást találsz rajta.Állítólag nagyon szép ívű szömöldököm van,nagy,zöldes-barnás szemeim és középhosszú sötétbarna hajam.Mit tanácsoltok hogyan sminkeljem magam,hogy öltözködjek,hogy jobban nézzek ki?Ha úgy van esetleg képet is küldök ha az segít:$
2011. júl. 2. 21:35
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*boccsi 15/l vagyok
2011. júl. 2. 21:38
 2/23 anonim ***** válasza:
képet küldjél. így nem lehet megmondani mi állna jól :)
2011. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szerintem mutass képet, így nehéz megmondani:) Ha linkeled a képed, akkor mondom az összes választ!!!!:)

17/L

2011. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy közöséggi oldalon nem akarok képet közzé tenni:Smár csak azért sem,mert akkor jönnének azok a kommentek,hogy milyen csúny vagy meg,ilyenek,de oké ha ez segít.

[link]

tudom elég rondaa a fejem,nem kell mondani XD am itt még öt kgval több voltam,mint most vagyok,szóval a karom is jóval husisabb volt:/

2011. júl. 2. 21:52
 5/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 15 évesen hogy volt szalagavatód? Vagy ez miféle kép? :O
2011. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
utolsónak: gondolom farsangi tánc, vagy hasonló :)
2011. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
öhömm nem farsangi,nálunk a nyolcadikosok mindig vagy palotással vagy keringővel búcsúznak és hát,ezért.
2011. júl. 2. 21:57
 8/23 anonim ***** válasza:

úgy látom homokóra alakod van, tehát hangsúlyozhatod a derekad:D ahogy látom a hasad is lapos,tehát nem kell mindig a bő póló övvel/ruha derékban meghúzva,hanem egy egyszerű feszülős alakkiemelő póló is jól állhat:D

vékony lábra pedig biciklizés,futás,tánc és máris szép formájú éskicsit szálkásan izmos lesz:D

szemre pedig nemcsak fekete szemceruzát használhatsz,hanem zöldet vagy barnát is:D

remélem segítettem:D

2011. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ja értem. Hát elég furcsa, ilyet még nem láttam :)


Egyébként a helyedben nem sminkelnék egyáltalán, mert nincs rá szükséged. Alkalomra esetleg egy picit a szemedre, de ennyi. Tényleg szép a bőröd, teljesen felesleges lenne tönkretenni, márpedig sajnos valamilyen szinten minden smink árt.

Öltözködni.. felülre gyakorlatilag bármit fölvehetsz, mert teljesen rendben vagy, szóval amiban jól érzed magad. A csípőd, lábad nem látszik, de ha túl vékonynak érzed, akkor hordj nadrágot vagy térd körülig érő szoknyát.

Valamint ehhez a magassághoz nyáron nagyon csinos lenne, és divatos is a maxiruha.

2011. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Én tanácsot nem tudok adni, de szerintem nagyon szép vagy. Én örülnék ha így néznék ki.

19L

2011. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!