Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen koktél/kisestélyi ruha...

Milyen koktél/kisestélyi ruha illene hozzám? Bővebben.

Figyelt kérdés

Szóval olyanra gondoltam amit sulis bálra felvehetnék.Még odébb van de szeretném hamar letudni a ruhát.Feketére gondoltam, az szerintem megy a bőröm színéhez, és olyan ami pánt nélküli. (Most ne ilyen kur.vásra gondoljatok.) és kb térdig ér. (Vagy kicsit fölé)

De a pántnélküliségről meg a hosszúságról (amennyiben ez nem ér sokkal a térdem fölé és nem is sokkal alá) le tudok mondani.

[link] itt néztem egy párat a szín nem lényeg mert szabatni fogom így meg lehet változtatni.

Tehát kíváncsi vagyok mi ezekről a véleményed:

Eden 7302 ez nekem nagyon tetszik és ebből még talán a kék is menne hozzám

Eden 7275

Eden 7229 ez az egyszerűsége miatt tetszik

Eden 7211 ennek az anyaga nagyon jónak tűnik

Eden 7170 ez is nagyon jó persze nem rózsszínbe

Eden 7224 ennek a fazonja tetszik a csillogós bizb.aszok nélkül a melrészen

Írd meg neked melyik tetszik. Vagy ha van hasonló egy másik oldalról akk linkelj. Köszi. ha kifelejtettem vmit akk majd még leírom.


2011. júl. 10. 00:39
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és 14l

És cpőt milyet gondolnátok ezekhez? ne túl magassarkút mert az 1részt nem a stílusom másrészt nem biztos hogy egy egész estét kibírnék benne. szóval balerina vagy valam max 7cm magasig a lényeg hogy ne legyen túl giccses de elegáns legyen. és am egy ilyen gimis bálon milyen táncokat szoktak? nem keringőre gondoltam csak nem tok táncolni és vmit meg kéne tanulnom nem?!

2011. júl. 10. 00:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem írtál se magasságot,se alkatot..Ha pici vagy 7302 ,igazából ez tetszik a legjobban azok közül amit írtál. De ha alacsony vagy jó még a 7278 7213(ha vékony vagy) 7171(ha picit ducibb)

ha magas vagy 7244 azok közül amit írtál,nekem tetszik még a 7300

a 7275 nagyon nem tetszik,a 7170 szintén nem,a többi amit írtál úgy ahogy elmegy. Ha picit többet írnál magadról könnyebb lenne segíteni..

[link] Ez a magassarkú elegáns helyekre is felvehető,hétköznapokra is,egyszerű,mégis szép :)

2011. júl. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 7229-es és a 7224-es tetszik. Szerintem ezek a fazonok egyszerűek és illenek egy 14 éves lányhoz :D

7229-eshez cipő:

[link] (mindenféleképpen fehér cipőt válassz , igaz ez egy topánka de szerintem illik a ruhához)

7224-eshez cipő:

[link] (+ hozzá valami vajszínű táska)

2011. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia. Bocs. Szóval elég alacsony vagyok, de nem vagyok kövér. Kb inkább vékony vok.

De nem ilyen anorex. Sóval köszi a válaszokat még majd eldöntöm. Meg a cipőt is.

2011. júl. 10. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a 7302 :) Majd írd levégül melyiket választottad :)
2011. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem főleg a 7300 tetszik nagyon, meg a 7272, ja és a be$t a 7273.
2011. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 7302 lesz. Úgy tetszik (:
2011. júl. 19. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!