Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipész meg tudja ezt csinálni?...

Cipész meg tudja ezt csinálni? HELP!

Figyelt kérdés

A cipőm sarkát eléggé lejártam, szinte annyira, hogy a sarkából nem maradt semmi talán csak egy nagyon vékony kis műanyagdarab! Leszedtem, de maga a vas ami tartja sarkat benne maradt a cipőbe és nem tudom kihúzni, ezáltal nem bírom a pótsarkat feltenni!:(

A cipész ezt a vasat eltudja távolítani? Úgy, hogy a pótsarkat feltudjam helyezni? Vagy, hogy működik ez? Elviszem a pótsarkakat, hogy tegye fel?

Milyen árra számítsak, már ha megtudja csinálni?!



Előre is köszönöm a válaszokat !


2011. júl. 11. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
persze. Érdeklődj az ismerőseidnél, nagyon különböző árakon dolgoznak. 300-1000Ft
2011. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így én is jártam. Kicsit lecseszett a cipész hogy nem kellene megvárni amíg ennyire lejárom, de meg tudta csinálni.

Ne vidd el a pótsarkat mert amit a cipők mell raknak az pont olyan ócska mint a gyári vagy még rosszabb. Bízd a cipészre, kérj szilikonos sarokflekket, tartós és nem kopog.

1500 Ft körül van nálunk.


Ha a pótot rakatod fel az sem lesz sokkal kevesebb így nem érdemes.

2011. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, és a hozzávaló pótsarkat amit kaptam az üzletben a cipő vételekor vihetem magammal és felteszi? :)
2011. júl. 11. 18:35
 4/5 A kérdező kommentje:

:) Ez megnyugtat, igazán szeretem ezt a kis cipőm.

Azért kérdeztem, hogy vigyem-e a sarkat mert a cipő szürke és, hogy nem e lenne sarok gond! Mert ugyan úgy megvan hozzá a szürke sarok!

2011. júl. 11. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Viheted és ráteszi, de majdnem annyit fizetsz érte mintha minőségi flekket tenne rá.

Hidd el a cipész megoldja a szürkét.

2011. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!