Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete ruha esküvőre nagyon...

Fekete ruha esküvőre nagyon illetlen?

Figyelt kérdés
Ruhát szeretnék felvenni, de csak fekete ruhám van. Ha esetleg nagyon nem jó, akkor szerintetek egy sötét famer egy szép blúzzal megfelelne? Köszönöm előre is!
2011. júl. 15. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Farmer? Esküvőre? Azt azért ne. Én voltam már fekete ruhában esküvőre és mást is láttam már feketében esküvőn. Én úgy tudom, hogy a fehér ruhát illetlenség esküvőn viselni, mert az a menyasszony színe.
2011. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

miért illetlen? a farmer az tényleg az lenne egy esküvőre.

manapság vannak szép és igényes fekete ruhák! ;)

2011. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőre illik a klasszikus etikett szerint ünneplő ruhát felvenni mivel azzal megtiszteled az eseményt és az ifjú leendő párt. Farmer az nem illik oda.
2011. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A farmer egy mentőpróbálkozás volt,mert ugyan fekete ruhát terveztem, de ma olvastam itt, hogy nem illik fekete ruhát felvenni esküvőre, mert a fekete a gyász színe. Megijedtem,mert új ruhát vásárolni nincs időm.

De akkor tartom magam az eredeti tervhez, és felveszem a fekete ruhámat :)

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 15. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

szerintem márpedig igenis illetlenség feketét felvenni,hiába vesznek fel manapság páran azt, ha majd az én esküvőmön megjelenne vki feketében azt nagyon magamra venném:/ a farmer se jó,de én lehet hogy jobban örülnék ha az esküvőmön famerban(nem feketében,hanem mondjuk szürkében vagy sötétkékben) jelenne meg valaki mintsem hogy gyászolja azt,hogy férjhez megyek...

de inkább halványrózsaszín, halványkék, sárga,lila illene az ilyen helyre...

2011. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Menj már utolsó a hülyeségeiddel! Csak nézz meg egy sorozatot, amiben épp esküvő van, ott is vannak fekete ruhás emberek, még az amerikai filmekben is. Farmert esküvőre bunkóság, semmi baj nincs a feketével.
2011. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem sem a farmer sem a fekete ruha nem illik oda. Akkor inkább egy mintás nyári ruha, olyan nyilván van neked is.

Sem fehér sem piros sem fekete nem illik, farmer pedig végképp.

Akkor inkább egy mintás ruha vagy egy szövet rövidnadrág (vagy hosszú) egy csinos felsővel....

2011. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Már miért ne vehetne feketét.A ruha anyaga,a fazon, a hozzá viselt kiegészítők, smink, frizura...ect, meghatározzák az egészet-miért lenne az gyászos?

Már, ha olyan.

Én is voltam feketében esküvőn, senkinek nem jutna eszébe azt a ruhát temetésre felvenni.

2011. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mintás ruhám nincs. Nagy gondba vagyok a ruhavásárlással. Így is örülök, hogy egy fekete ruhát találtam magamnak. Na de ez nem ide tartozik.

A ruhához egy élénk rózsaszín kardigánt vennék fel. Szóval nem egészen feketében lennék.

Van egy ilyen törtfehér ruhám, de felpróbáltam,és eléggé átlátszik a fehérneműm. Hogyha fehéret fehérneműt vennék fel alá,félek,hogy az mégjobban átlátszik, mint a sötét,ami a próbánál rajtam volt.

Nem tudom mit vegyek fel, elbizonytalanodottam.

2011. júl. 15. 23:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Fehéret végképp ne!

A fekete jó lesz, főleg a kardigánnal.:) Viselj a kardigánhoz illő ékszereket és teljesen jó lesz.:)

2011. júl. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!