Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásároltatok már kínai üzletbe...

Pinklady9295 kérdése:

Vásároltatok már kínai üzletben alkalmi cipőt? Megbántátok? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Márkaboltokban szoktam cipőt venni, de most láttam egy magassarkút a kínaiba és nagyon tetszik de nem merem megvenni... Félek hogy esetleg letörik a sarka vagy nem tudom... Ti vettetek már ott magassarkút? Meddig bírta?
2011. júl. 16. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szalagavatóra kínai boltból volt a cipőm. Nagyon-nagyon csúszós volt a talpa, amúgy nem volt vele gondom, viszont emiatt nem hordtam többet. Mindenesetre elég strapabírónak tűnt, a táncpróbák és a szalagavató után is úgy néz ki, mint újkorában, (persze le kellett mosni:)).
2011. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Amit márkaboltban veszel ugyanúgy Kínában gyártják. Semmi különbség nincs.
2011. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alaklmit nem is nagyon érdemes máshol. Úgyis alig lesz rajtad.
2011. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én már vettem és nincs vele semmi baj :) nagyon jó cipő
2011. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És utcai viseletre?
2011. júl. 16. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem szinte minden cipőm kínai,nem bántam meg egyiket se. Az ünneplőst pedig úgyse használod gyakran :)

Meg ha úgy nézzük a márkás cipőket is kínában csinálják csak más van ráírva :)

2011. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kínaiban két lehetőség van: vagy olyat veszel, ami egy hét után szétmegy, vagy olyat ami évekig jó. Nem túlzás. Cipőfüggő. Vettem egy tornacipőt a kínaiban és másnapra össze-vissza tört a talpa, meg szétjött a ragasztás stb. Viszont mikor legközelebb elment egy órán át azzal szórakoztam, hogy minden szempontból megnéztem a cipőt. Talp tartóssága(hajlítgatás), vajon mennyire erős a ragasztása, mikhez tudnám felvenni, ha koszos lenne tudnám-e tisztítani és megvettem a legmegfelelőbbet, amit tudtam, hozzáteszem, az egyik legolcsóbb volt!

A barátnőm ugyan aznap vett Converse-t.

Az enyém még mindig bírja, a Converse cipő meg egy hete széthullott... :)

Szóval jó kis cipőket lehet találni a kínaiban! Sok élményt a cipőhoz, amit majd megveszel... :)

2011. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :))
2011. júl. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!