Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fölsőket ajánlanátok...

Milyen fölsőket ajánlanátok cicanadrághoz?

Figyelt kérdés
a hosszabb fazonú ing jó lenne hozzá?14/L
2011. júl. 21. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Jaj ez már annyira lejárt... de ige, végül is jó hozzá, csak minden 3. lány így néz ki. A lényeg, hogy takarja a fenekedet, és ne vegyél fel cicanacit ha dagi vagy.
2011. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Én leginkább a tunikát ajánlom vagy a tanktoppot :)

Magassarkú cipőt ha elegánsabb és torna csukát ha sportosabb akarsz lenni. A karkötők igazán fel tudjád dobni az összeállításod.

2011. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
de igen egyetértek az elsővel :)
2011. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
és ha lejárt ? kit érdekel , ha neki ez tetszik akkor had öltözzön már úgy :/ amugy igen jó hozzá a hosszabb ing,hosszított pólók stb. esetleg egy övet még felvehetsz hozzá, de az ilyen vastag legyen.
2011. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
És ki mondta, hogy attól még ne öltözzön így? Senki, csak elmondtam a véleményem, egyben a kérdésre is válaszoltam.
2011. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy mit veszel fel hozzá csak takarja a feneked, meg elől is, mert különben nagyon csúnya lesz a látvány...tevepata brrr :S
2011. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképp hosszú fazont, a rövid max. 10 éves korig még elmegy.:)
2011. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van egy cicanadrágom, de olyan, mintha egy sima vékony nadrág lenne rajtam és egyáltalán nem néz ki gázosan ha egy rövid toppal veszem fel, mert azért annyira nem feszül rajtam a nadrág, hogy gázos legyen, úgy néz ki mint egy sima vékony naci.
2011. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ívy1 ***** válasza:
100%
Elösször is ne foglalkozz azokkal hogy ez már lejárt meg ilyenek. A hosszabb fazonú ing az például jó,vagy a jól bevált tunika de lehet karcsúsított fazonú trikóval pólóval,és ha kicsit merészebb vagy,és jó az alakod lehet toppal is.
2011. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!