Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondják, hogy az erdeti...

Miért mondják, hogy az erdeti barna haj + kék szem kombó különleges?

Figyelt kérdés
Én ebbe a típusba tartozom, és ha bárkinek megemlítem, hogy nem tetszik a szemem vagy a hajam síne, akkor rámförmed, hogy inkább örülnék, hogy ilyen különleges vagyok. Meg itt gyakorin is rengeteg kommentben olvastam, hogy ez milyen ritka meg ilyenek. Én nem így gondolom, és ti?
2011. júl. 23. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát, azért annyira nem is gyakori. Sztem nagyon szép, egyik bnőm ilyen :) barna hajhoz barna szem tartozik ált., szőke haj pedig a kék szemhez, vagy világosbarna. Sötétbarna haj sztem nagyon különleges (:
2011. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
mert nagyon, nagyon szép, a kék szemet szépen kiemeli egy sötétebb hajszín
2011. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a vörös haj hozzá zöld/kék szem az ritkább.

Amit írtál az nem olyan ritka. Általában több kék szemű lányokat látok, mint mondjuk zöld vagy szürke. 2.helyen barna szemszín áll. Meg mostanában már nem divat annyira a szőke és inkább barna hajú lányokat látok kék szem kombinációval. Nem azért mondom, légy rá büszke mert szép is.

2011. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem ritka szerintem. Az osztályom 34 fős, ebből 22 lány van, és 22-ből 16-nak barna haja és kék szeme van..
2011. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sem különleges, nekem is ilyen van, de sok másnak is láttam már, inkább átlagos.
2011. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
nekem nagyon sötét barna hajhoz(eredeti) van világító világos zöld szemem, és imádom, nagyon örülök, hogy ilyen:D nem szeretem a barna szemet, hogy őszinte legyek.
2011. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem se olyan különleges. Mi 16-an vagyunk lányok, 13 embernek van kék szeme, közülük csak kettőnek van szőke vagy világosbarna haja.

A vörös haj/zöld szem tényleg különlegesebb.

Egyébként attól még szép a kék szem+barna haj, de nem különleges :)

2011. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legszebb kombináció a sötétbarna haj és a kék szem. Nekem ez tetszik a legjobban. :)
2011. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ, hogy milyen kék.... én is így vagyok, nekem sötét kék szemem van... sokan irigykednek, hogy úgy cserélnék veled stb. én nem is tagadom, hogy nagyon jól lesik, a sok dicséret amit kapok :D amúgy meg a barna színanyagok miatt van, hogy ritka a kék szem barna haj. mert ugye akibe kevesebb van az világos bőrű, szőke hajú, kék szemű általában. Akiben meg több az sokszor barnás árnyalatú, azaz barnás haj barna szem...
2011. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) nekem nagyon sötétbarna hajam, sötétkék-szürkés szemem és közepes bőrszínem van, nem is értem :D
2011. júl. 23. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!