Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy duci lány hogyan öltözködj...

Egy duci lány hogyan öltözködjön csinosan?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben leszek gimis. Eddig úgy öltöztem, hogy farmer + póló/pulcsi + tornacipő. Most csinosabban szeretnék majd öltözködni, és azt szeretném kérni, hogy adjatok ötleteket, linkeljetek képeket, ha nem nagy kérés :)

Így nézek ki, mint a tükörben lévő lány:

[link]

Előre is köszi a válaszokat :)

15/L


2011. júl. 26. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ez attól is függ, hogy mi a stílusod, hajad, arcod
2011. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vegyél csinos balerina cipőt/ket.

Ilyen kiegészítőket amik itt vannak: [link]


Ilyen szettet, csak mondjuk másik nadrággal, amiben kényelmesen érzed magad. Mondjuk sok teltebb lány van, akinek ez jól állna:)na meg persze a cipő nagyon magas, azt is cserélhetnéd kényelmesebbre: [link]


[link]

A frakkos póló az aranyos, de a fazonja csinos is:) Majd ha még valamit találok írok...

2011. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
ha tetszenek az ilyesmi nadrágok nyugodtan felvehetesz ilyet is [link] :)
2011. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem vagy duci.Egy pár kg-t leadhatnál,de ez még messze van a duciságtól.Ha nagyon zavar,kezdj el sportolni,meg kicsit visszavenni a kajából,hamar lesz változás.Még van több mint 1 hónapod suli elejéig:))

Amúgy meg farmert nyugodtan hordhatsz,egy szép balerina cipővel,vagy egy pici sarkú szandállal,csinos felsőkkel,blúzokkal.

[link]

[link]

[link]

Színes tunikákat fekete cicanacival:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Mindenképp olyat válassz,ami combközépig ér.Feldobhatod még a szetted színes kiegészítőkkel is,szép,nagy fülbevalóval az arcodra tereld a figyelmet a problémás részekről.Egy szép,hosszú nyaklánc nyújtja az alakod. [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Cicanadrágot pont hogy ne vegyen fel mert az csak nagyon jó alkatúaknak áll jól. Sok lánnyal találkozom akik kicsit ducibbak és volt rajtuk...mit mondjak nem volt túl szép látvány...

2011. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem nyugodtan válassz olyan cipőt, aminek van sarka, nyújtja az alakot, ezáltal karcsúsít... tunikák pl előnyösek, egyenesszárú nadrágot válassz, ne csőfazont, az nem fog jól állni. mellények esetleg.. csípőfazont kerüld, mert bevághat és az égő... a nagy fülbevalók jó tipp. egyik bnőm pl minőségi bizsukat vásárol és azokkal variál:)
2011. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a tornacipő helyett inkább balettcipőt, szandált, vagy valami csinosabb, de mégis picit sportosabb dolgot válassz. Mármint nem feltétlenül kell magassarkúban járni szerintem egy gimiben. farmer oké, de szerezz be pár csinibb nacit is (ami nem elegáns élre vasalt, de nem is farmer).

Felsőben könnyebb. Blúzok, pólók,kardigán stb. Szerintem egy dologra figyelj, hogy jól álljon, és ahol felesleged van azt ne emeld ki. Pl ha pólót veszel fel és a hasadon több a felesleg akkor ne olyat vegyél ami feszül. nadrágban pedig ne olyat amiből kibuggyanhat a felesleg.

Szerintem az is fontos, hogy jól érezd magad benne, és jól álljon. Azért mert divat valami az nem biztos hogy jól is áll mindenkinek.

2011. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy mély V-kivágású felső sokat segít, mert azt mutatja, amhol "meg vagy áldva", és nem zavar senkit a felesleg. :-))) Hogy milyen mély, az rajtad áll, nem fogom eldönteni helyetted, mit vállalsz be. Szoknyát is hordj bátran, ami minimum térdig ér. (Egy átlátszatlan fekete harisnya csodákra képes.)

Ami a kiegészítőket illeti, hordd őket bátran, mert nagyon jól elterelik a figyelmet. Két dologra érdemes figyelni:

1. Nagyok legyenek. A nagyon pici kiegészítők sokszor kihangsúlyozzák a méreteket.

2. Lehetőleg ne legyenek kör alakúak, inkább hosszíkásakat, szögleteseket válassz. A kerek medál, fülbevaló, gyűrű kihangsúlyozza a formákat.

Remélem, tudtam segíteni.

2011. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14.55 vagyok. Azt lefelejtettem a felsőnél, hogy teltebb lányoknak általában a mell alatti szabású, onnan bűvülő (de azért nem kismama-fazon) a legelőnyösebb /szerintem/.
2011. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!