Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányoknál mért lett divat a...

A lányoknál mért lett divat a cicanadrág?

Figyelt kérdés
De úgy minden szoknya nélkül valamikor meg csak szimplán vékony harisnyát vesznek fel hogy kilátszik teljesen a seggük!
2011. júl. 28. 10:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
A cicanadrágot alapból szoknyához, vagy hoszzabb pólókhoz találták ki. Azzal nincs is semmi baj, csakhogy sok lány azt hiszi, hogy "menő", ha rövid felsővel veszik fel. Pedig elég ízléstelen, főleg, hogy sok lány hordja így, akin van egy kis felesleg. 15/L
2011. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj, hogy szerintem nagyobbrészt senkinek nem áll igazán jól.

A nagyon soványaknak kihangsúlyozza a soványságát, de ha valakit nem vonzanak a kiálló csontok, akkor ez nem szép.

Az egészséges alakúakat kövéríti, a kicsit is vastagabbakon meg már borzalmas.

2011. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ji..... válasza:
100%
Szerintem jól néz ki, ha megfelelő felsővel viseli az ember. És kényelmes is. De ha nem hosszabb fazonú felsővel van, az tényleg nagyon izléstelen.
2011. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden visszajön a divatba, ahogy a cicanadrág is. A nyolcvanasévekben(azt hiszem) volt ez nagy mánia. Bár arról nem tudok, hogy akkor felvették-e csak felsővel, mert az szerintem is enyhén gáz, sőt.
2011. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

akinek jó az alakja, szerintem azon szexi :)

én úgy hordom, hogy rövid felső hozzá, cicanaci, és a derékhoz egy vastag öv+ magassarkú ;)

2011. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 hot_kiss ***** válasza:
73%
Igen. Utolsó. Erre gondoltunk, hogy ez az ízléstelen:D
2011. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Bizony utolsóelőtti, így az ízléstelen nagyon.
2011. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

Én szeretem,mert nagyon kényelmes és szerintem ezért is lett divatos.

Mondjuk azt én sem értem,hogyha nem átlátszó a nadrág,akkor jó időben miért kell fölé venni szoknyát vagy hosszú felsőt...Én inkább sportos stílusban hordom a cicanadrágot.

2011. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Régen a cicanaci vastagabb spandex anyagot jelentett. Főleg sportoláshoz és sportos kinézethet hordták. Manapság a sport túlhaladt ezen az anyagon, bejött a divatba harisnyaanyagból, és igazából teljesen más ruha, mint amit a név korábban takart.

Amúgy miért lett divat? Mert valahol okosok kitalálták, hogy legyen, és elkezdték tolni.

2011. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
uhh magassarkúval rövidfelsővel nagyon gáz :SSS
2011. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!