Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a Deichmann oldalán kinézte...

Ha a Deichmann oldalán kinéztem magamnak 2 cipőt, de az közeli boltokban nem lehet kapni, akkor fel tudom hívni őket, hogy küldjenek belőlük, vagy erre nincs lehetőség?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 20:37
 1/8 hot_kiss ***** válasza:

Én bementem, körülnéztem és nem volt olyan, amilyet szerettem volna. Oda sétáltam a pulthoz, megkérdezték hányas méret kell és megmondták, hogy mire ér oda a cipő.

Ha nekem rendeltek, akkor neked is biztosan rendelnek(:

2011. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a gyors választ! Az lenne a gond, hogy az "itteni" Deichmann is elég messze van, kb 1 órára. Ha felhívom őket, akkor is rendelnek nekem?

Itt megtaláltam a telefonszámukat : [link]

Gondoltam a cikkszámot bediktálom, és melyikből hanyas kell és akkor hozatnak a kinézett üzletbe?

Mennyi idő, mire megérkezik a cipő?

Köszi!

2011. júl. 28. 20:56
 3/8 hot_kiss ***** válasza:

Gondolom így is megrendelik, biztosan(:

Már nem tudom, talán 2-3 nap volt.

Nincs mit, örülök ha segítettem.

2011. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonon rendeve is meghozzák, kb 2 nap, én is kértem már így cipőt, mert nem volt pont abban az üzletben..:))remélem segítettem:)
2011. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is tuti rendelnek neked :)
2011. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a kezecske!:) Hétfőn felhívom és elmondom mit mondtak.
2011. júl. 30. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igaziból nem rendelnek, hanem átszállítatnak egy másik Deichmann-ból :) Nekem is volt ilyen és azt mondták, hogy xy nevűből hozatnak :)) Szóval neked is tuti fognak :)
2011. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, át fogják szállítani. Nagyon segítőkészek voltak, csak az egyik eladó hangneme nem igen tetszett, de másnap már küldik.:)
2011. aug. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!