Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már kíváncsi lennék. Akik itt...

Már kíváncsi lennék. Akik itt mindenkire azt mondják, hogy tucat! Ők milyen "stílust képviselnek"?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge...
2011. júl. 29. 01:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

hát a tucatot :D

ennek nincs külön neve

azt hordják ami a divat

2011. júl. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Azt fogják mondani, hogy ők az egyéniségüket követik, és azt veszik föl, ami nekik tetszik, és hogy mennyire nem érdekli őket más véleménye stb.


Nem kell elhinni, ezek a legtucatabb emberek. Nincs gond azzal, ha valaki hasonlóan néz ki, mint a kortársai, ez teljesen normális, az ember egy szociális lény, inkább azokat kéne kinézni, akik direkt ki akarnak lógni.

2011. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Ugyan azt hordják ők is mint minden divatmajom, csak egyedinek hiszik magukat... -.-

Amúgy ez már engem is érdekelt :D hogy nekik milyen a stílusok ha minden embert le "tucatoznak".

2011. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyébként igen. Itt olvasom a kérdéseket és sorra azok a válaszok jönnek, hogy " ez hogy lenne már egyedi?! Tucat, minden 2. emberen ilyen ruha van " stb... Ezért már kíváncsi vagyok, hogy a "kedves" válaszolóknak milyen a stílusa.
2011. júl. 29. 11:04
 5/17 anonim ***** válasza:
Bazki, pont tegnap akartam kiírni ezt a kérdést!:D
2011. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
jah engem is érdekelne tucat lány vagy....mindig ezt írják ...akk ők mit hordanak, ha egyszer egy lánynak pl magas sarku szoknya és top jön be ezt tetszik neki, így érzi magát annak aki akkor már tucata..hát pont h nem!
2011. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Vagy ha valakinek a converse meg a csőnadrág jön be akkor az is tucat, mert véletlenül a sok divatmajom is elkezdte ezt hordani, úgy hogy nem is tetszik nekik...

De akik "egyedinek" mondják magukat ők azt mondják hogy turkálóból vásárolnak meg varrnak maguknak ruhát.

2011. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
jaja ...most nem azért veszed fel a csőgatyát meg mittomén mert divat hanem mert neked az tetszik és abban érzed jól magad!
2011. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is látom ha valami tucat.

És én bevallom, én is tucatcuccokat hordok.


Ez a különbség, hogy van aki bevallja, van aki meg veri a nyálát hogy egyedi. DE: valóban jól írta valaki, ha valami tucat, az nem baj, hiszen az ember egymástól lesi el a dolgokat az életben, ez normális szociális forma, így változunk és fejlődünk, látunk valamit valakin, megtetszik és mi is akarunk. A baj csak ott van ha valaki ezt nem látja be. Én belátom, sok tucatcuccom van, mert tetszenek, sosem gondoltam magam egyéninek, de nem is volt soha feltűnési viszketegségem :)

2011. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, idén nyáron a kedvenc viseletem: térd fölött végződő mell alatt vágott ruha ( több szín, kedvencem a narancssárga); hozzá egy régi, fekete, kopott, de überjól kinéző motoros csizma (nem csak fazonú). Ehhez általában fekete oldaltáskát hordok (vállon átvetős), a hajamat két laza copfban tartom; hűvösebb időben fekete, motoros(szabású) dzsekit húzok. És nem jön velem szemben soha!
2011. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!