Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek? Visszavittem az...

Mit tegyek? Visszavittem az Etnies pulcsim mert tönkre ment, elküldték bevizsgálni, viszont most szóltak hogy menjek vissza érte.

Figyelt kérdés
Két hónap használat után teljesen kivörösödött, ki se volt mosva addig, utána is csak kézzel meg perwollal. Visszavittem, felvette jegyzőkönyvbe, beküldte a kermibe, viszont most írtak, hogy mehetek az üzletbe, mert visszajött a pulcsi. Most ez azt jelenti hogy engem hoztak ki hibásnak, és nem lesz csere meg semmi? Vagy 17.000-ért ilyen gyenge minőségű pulcsit kaptam (féláron vettem, de még az is sok érte)?
2011. aug. 3. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak azt jelenti, hogy kész a vizsgálat. A kermi általában a vevő javára dönt egyébként. De miért nem kérdezted meg, hogy mi az eredmény? Lehet, hogy visszaadják a pénzt vagy cserélnek ezért kell bemenned.
2011. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy levelet kaptál. Akkor nem tudtad megkérdezni. .) Menj be, szerintem a te javadra döntöttek.
2011. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi azt honnan tudhatnánk hogy mit döntöttek? Majd megtudod.

Viszont nem értem miért várod hogy azért legyen jobb minőségű a többinél mert drága? A márkát fizeted, azért drága mert rá van írva hogy Etnies, ettől még nem biztos hogy tartós és jó is.

2011. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!