Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjen bulizni egy duci...

Miben menjen bulizni egy duci csaj, aki 157 cm és 100 kg?

Figyelt kérdés
Várom a negatív véleményeket és a pozitívakat is. Csak mert nem sűrűn szoktam bulizni járni. Sőt azt is lehet mondani hogy eddig 3x voltam.
2011. aug. 5. 18:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Valami lengébb tunika és egy nadrág alá és valami csini cipő hozzá , kiegészítőkkel ;) Jó bulit !
2011. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Farmer, tunika, kényelmes de csinosabb cipő.


[link]

Nézd meg ezt a blogot, na ez egy duci csaj, nyomon követi a stílusát, öltözékét és az alkata ellenére nagyon csinos, dögös, sőt szerintem kifejezetten szexi a csaj....

2011. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
72%
Ne szépítsük, egy ilyen alkatú csaj nem duci hanem egyenesen kövér. Semmi feszülőset ne vegyél fel, annak ellenére, hogy bulizni ilyet szokás. Egyrészt nem állna jól, másrészt meg összesúgnának és kinevetnének a hátad mögött. Harmadrészt meg egy kövér csaj sokkal jobban izzad, ami jobban meg is látszik a feszülős cuccon.
2011. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az első két válaszolóval, valami csini tunikát vegyél, hozzá pedig sötét farmert. vagy esetleg egy szép ruhát, de csak ha nem túl elegáns, mert nem ballagásra mész, hanem bulizni :) hozzá valami kényelmesebb, robosztusabb magassarkút, amiben kibírod egész este, esetleg ballerinát.
2011. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló alkat vagyok,mint Te.A magasságom annyi,mint neked a súlyom tizzel kevesebb.Én szeretem a mélyen dekoltált tunikákat.Nem feszülőset,hanem olyant ami mell alatt meg van húzva,takarja a hasat.Buliba aljnak legginget veszek.A hajamat pedig feltüzöm csinin.És a dm sajátmárkás deostiftjét használom és nem szoktam izzadni.+ a kedvenc parfümöm pár fújás a fülem mögé és a dekoltázsomra. Jó bulizást kivánok Neked!:-)
2011. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, szerintem érdemes Tóth Vera öltözködését is megnézni, mert hasonló Ő is. Szerintem az alkatához képest ízléses és csinos.


[link]

[link]

[link]


stb.

2011. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
49%
aki ilyen kövér az könyörgöm ne vegyen fel leggingset..
2011. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%

"Kedves Utolsó!"

Ha valami nem tetszik akkor el lehet menni. Egyébként meg szerintem nem neked kéne megszabni hogy ki mit vehet föl. Nyilván te sem vagy tökéletes. Ha nem tetszik nem kell oda nézni! -.-"

2011. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat és ötleteket. Leggingset nem fogok felvenni, mert nem tetszik. És csak egy dolog, igaz hogy azt mondtam hogy várom a negatív véleményeket is, de én nem tartom magam kövérnek, nálam a kövér 110-120 kg-nál kezdődik.
2011. aug. 5. 19:48
 10/38 anonim ***** válasza:
71%

Nem tartod magad kövérnek????? :oooooooooooooooooooooo


Én 173 cm és 70 kiló vagyok és szerintem ha nem is kövér, de telt vagy duci vagyok. De te nem duci hanem dagadt, kövér. És ez nem sértésből, de így van..... azért a Te magasságodhoz képest 2szer annyi kiló vagy mint kellene...



Márha nem kamu a kérdés...

2011. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!