Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhát rendelni online?

Ruhát rendelni online?

Figyelt kérdés
Ha nem jó a méret ,akkor visszalehet küldeni,hogy cseréljék ki,vagy vessek magamra ,hogy nem tudom hányas hordok.
2011. aug. 7. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan akarsz rendelni, de van e-mail cím, vagy telefonszám ott szerintem meg lehet kérdezni. Én ha rendelek mindig megkérdezem.

Ha rendesek, akkor válaszolnak. Ahonnan én rendeltem leírták pontosan cm-ben a méreteket.

De ez mondjuk függ attól, hogy honnan rendelsz, mennyire segítőkészek.

2011. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vissza lehet küldeni, viszont a postaköltséget bukod...

Én már rendeltem netről és szerintem fogok is még. Én igyekszem olyan dolgokat rendelni, ami biztos, hogy jó rám, pl. nincs méretezve, vagy eleve olyan anyagból van ami nyúlik...stb. Nagyjából azért biztos tisztában vagy vele, milyen méret kell neked. Kisebb vagy nagyobb...

Nekem pl. S-M-es, de inkább S. Én egy leggingset rendeltem netről és a méret úgy volt megadva, hogy S-M vagy pedig M-L. És én S-M-et kértem és tökéletesen jó rám. :)

2011. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy én dzsekit és nadrágot akarok rendelni.az én méretem s-m és ponnt a kettő között,és nem tudom,hogy ha a nagyobbat rendelem ,nagyon lóg e vagy ponnt jó.nehéz :(

És szerintetek ami fennt van egy online shop-os oldalon akció,az az üzletben is úgy van.pl outletnél?

2011. aug. 7. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az akció lehet, hogy csak online vonatkozik, mert szoktak ilyet csinálni, hogy az üzletben nem érvényes. Meg kell nézni.

Üzletben nem tudod valahol felpróbálni a dzsekit és a nadrágot? Mert akkor biztos lenne a méret.

2011. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam,hogy felpróbálom a boltban és megveszem neten :P smucig dög vagyok :D
2011. aug. 7. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!