Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek csinos csizmákat?

Linkelnétek csinos csizmákat?

Figyelt kérdés

A nagy szőrős skandináv csizma nagyon tetszik,de az ritkaság, kevés helyen van, és más elképzelés nincsen.

Szeretnék ötleteket gyűjteni. Magas vagyok,szóval magassarkút nem igazán szeretnék, stílusom lezser-nőies.

Köszönöm előre is.


2011. aug. 7. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél magassarkút(ahogy általában a kényelem érdekében én sem:) ) akkor szerintem a legjobb választás a térd fölé érő velúr csizma!nekem nagyon tetszenek, ittsokat találsz!: [link]

[link]

továbbá ez is: [link]

2011. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velúrt ne vegyél.. Borzalmas, állandóan átázik, fázni fog benne a lábad, és minden kis hülye piszok meglátszik rajta, akkor is ha mindennap letakarítod...
2011. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
ajánlanak mellé védőspray-t is,de mindegy..
2011. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is velúr van, nem fázott benne a lábam mert van bélése olyasmi a sílusa mint egy lovagló csizmának felül vannak rajta csatok és pici sarka van tehát nem teljesen lapos 10.000 volt, de én imádom a spray amit lehet rá fújni az lepergeti a vizet is így nem ázik be sem, ez kb 900 forint


:) a miket az első linkelt nagyon szépek :)

2011. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam rá sprét, mégis mindig olyan volt mintha egyszer nem használtam volna. :D Mások is, akiknek velúrcsizmájuk volt állandóan erre panaszkodtak. Ha magas a talpa, akkor nem ázik be olyan könnyen, de teljesen laposat semmiképp se vegyél.
2011. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!