Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat ajánlanátok?...

Milyen ruhákat ajánlanátok? Hol szerezhetem be őket? Linkeket várok!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. szeretnék kicsit újítani az öltözködés terén.

eddig főleg sportos voltam.

most szeretnék lazán elegáns és/vagy csinos lenni.

milyen ruhákat ajánlanátok ehhez? üzleteket is írhattok, de inkább konkrét ruhadarabokra lennék kíváncsi.


előre is köszönöm!

15L


2011. aug. 9. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én csináltam neked pár összeállítást, bár lehet hogy nem találtam el azt amit szeretnél :)

Fontos, hogy csak olyat viselj amiben jól érzed magad, mondjuk ha egy magassarkúban mindig arra kell összpontosítanod hogy szépen menj benne akkor keress más fajtát. Egy egyszerű, egyszínű felsőt dobj fel színes kiegészítőkkel, táskával, cipővel. Ezek a félvállas felsők most újra divatosak, jól is tudnak kinézni egy sima farmerrel :) Ha egyedien szeretnél öltözködni, mindenképpen a turkálókat ajánlom, ott lehet a legjobb darabokat kifogni.


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!:)

az elsőből nagyon tetszik a karkötő igazából az egész tetszik, de nem annyira csinos :)

a másodikból tetszik a gyűrű, a kardigán és a felső(bár nem ehhez a kardigánhoz:))

a harmadikban a táska és a nadrág fogott meg :)

a negyedikből pedig a felsőt, a nadrágot, a karkötőt és a táskát is imádom:)


ha találsz esetleg még valamit, megköszönném, ha bemásolnád:))


várom a további válaszokat !:)

2011. aug. 9. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

jön az ősz nemsokára (sajnos) úgyhogy vehetnél egy bőrkabátot, ballonkabátot (bézs színűt, szerintem az a legszebb) hozzá egy sima fekete balerinacipőt

egy szoknyát, harisnyával nagyon csini, meg valami egyszerűbb felsővel/blúzzal

beszerezhetnél pár karkötőt, amit mindenhez fel tudsz venni

hajba esetleg valami hajpánt

boltok:

H&M - sok egyszerűbb póló van, jó áron

Bershka, Stradivarius - általában itt nadrágokat szoktam venni, nagyon kényelmesek, szépek és nem túl drágák :)

C&A - innen sok kardigánom van, ezek is egyszerűbbek :) nagyon nagy a választék

2011. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ékszerem van sok:)

stradit én is szeretem és gondoltam a bőrkabátra is, de nem találtam olyat, ami igazán tetszene. (barnás szín jön be)

köszönöm szépen a tippeket! esetleg linkelnél 1-1 képet, hogy mire is gondolsz pontosan pl egy szoknyánál?


várom a többi választ!:)

2011. aug. 9. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!