Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mondanátok olyan oldalt, ami...

Mondanátok olyan oldalt, ami részletekbe menően szól a divatról és a szépségápolásról?

Figyelt kérdés

Hiába nézek híres divatbemutatókat a neten, ezek olyan darabok, amiket az utcára úgyse vesz fel senki, ráadásul nem is kaphatóak bárhol. Eddig inkább sportosan öltözködtem, de szeretném nőcisebbre, csinosabbra venni a figurát.


A baj az, hogy eddig nem nagyon foglalkoztatott a külsőm, most viszont a változás korszakát élem. Nem tudok sminkelni, öltözködni, nem tudom, mit mivel illik viselni és hogyan stb.


Ehhez keresek valami jó honlapot, esetleg videóblogot, ami segít nekem. Ha tudtok ilyet, kérlek, osszátok meg velem (minden érdekel, ami divat, szépségápolás, akár angol vagy német nyelven is)!


2009. ápr. 12. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez az oldal nagyon tetszik,mert rengeteg dolog megtalálható itt,remélem neked is tudtam segíteni:


[link]


Sok sikert a változáshoz...:D

Üdv!

2009. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az eleuszisz színház sminkesének blogja...

Írd be a google-ba hogy eleuszisz női misztériumok


Smink esztétika díszítőelemek érthető nyelven:)

2009. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem ez bejön:

www.fashionworld.b13.hu

2010. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!