Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak ezzel a rengeteg...

Mit csináljak ezzel a rengeteg ruhával?

Figyelt kérdés
Van itthon már vagy 5 zsáknyi olyan ruha,amiket jó lenne eladni,mert vagy kinőtt ruhák,vagy mi is kaptuk valakitől,de nem igazán volt használva soha. Tini és felnőtt ruhák is vannak köztük. Kivittük őket piacra,pár száz forintért adtuk a szinte új farmerokat is,és senki rá sem nézett. Ahol pedig ömlesztve vannak a kutya alá való rongyok ott meg alig fértek el egymástól az emberek,annyira turkáltak a rongyok között. Hogyan tudnám eladni ezeket a ruhákat? Gondoltam rakok fel valahova hirdetésbe néhány darabot,de ez attól félek nem megbízható,mert elküldöm a ruhát,pénzt meg nem kapok cserébe. Mit tennétek,ötlet,tanács?
2011. aug. 14. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán, teszveszen előre fizetnek.
2011. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, és a ruhacsomagokat meg az egy forintos aukciókat mindig sokan megnézik.
2011. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm..lehet,hogy megpróbálom! Köszi!
2011. aug. 14. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jótékonykodnék... de te tudod. Amúgy vatera, teszvesz, jobb ötletem nekem sincs.
2011. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!