Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lányok! Milyen ruhákat...

Magas lányok! Milyen ruhákat hordtok? (figyeltek arra, hogy a ruha ne nyújtsa az alakotokat? Inkább feszülős vagy bővebb ruhát vesztek fel?

Figyelt kérdés
én lány létemre 180 cm vagyok és vékony-normális testalkatom van, 64kg vagyok. :( Farmert nem nagyon találok magamra, de csak trapéz szárút veszek, mert az áll jól, nem akarom, hogy tovább nyújtson.
2011. aug. 18. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

én 172 cm vagyok de így is magasnak találom magam :/

csőnadrág egy trikóval/pólóval teljesen jó

melegebb időben forrónaci+trikó

igazából én kb úgy öltözködöm mint bárki más :D

azt veszem fel a mi jól áll

nem nagyon nézem a magasságomat

persze magassarkút soha nem vennék fel

2011. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok 172 cm.

nyáron rövidnadrág, hosszított póló/trikó.

ünnepélyekre simán felveszem a 11 cm-es magassarkúmat, nem érzem magam benne kényelmetlenül. amúgy az egyenesszárú/csőgatyákat részesítem előnyben, és a hosszú fazonú felsőket.

2011. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogy azt veszem fel ami jól áll, pedig én 12 éves létemre vagyok 173 cm. Amúgy nyáron miniszoknya/rövidnadrág agy topánkával, vagy gladiátorszandival, vagy rendes szandival(mármint az, amelyik nem túrázáshoz való:)). És az overáll nagyon praktikus.
2011. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok :)

amúgy szerintem ha vékony az alkatod, nem kell bő ruhákkal eltakarni. amiben jól érzed magad és jól is áll, vedd fel bátran ;) nyáron a forrónaci nagyon jól tud állni a magams, hosszú lábú lányoknak :) szerintem:D

2011. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Joy Turner ***** válasza:
Minden vízszintes vonal megtöri a magasságod. Gondolok itt akár a vízszintes csíkozású ruhákra, vagy övre a derekadra, vagy a mell allá, boleró, halásznadrág.
2011. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!Én 181 cm vagyok.Nagyon szeretem a térdig érő ruhácskákat,a maxi ruhákat,hosszú szárú csizmát,tapadóhoz valami lazább hosszabb polo.De úgy gondolom magas lánynak sokkal könnyebb öltözködni,mint egy alacsonynak.Sokkal több minden előnyös nekünk.Nem jut eszembe most hirtelen olyan ruha ami nem.Persze ezeket a dolgokat az alak is befolyásolja..
2012. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!