Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek goth és horror...

Linkelnétek goth és horror punk ruhákat, kiegészítőket?

Figyelt kérdés
De olyanokat amik nőiesebbek és nem olyan nagyon durvák. Pl. Keresztes nyaklánc vagy egy felső, szoknya, fűző, vagy olyanok amiket magam is el tudok készíteni, és leírnátok hogyan csináljam?
2011. aug. 22. 20:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
azért gondoltam hogy magam csinálok. : ) meg nem is olyan elvetemült lány vagyok hogy nagyon durva dolgokat vegyek fel.. inkább a zárkózottabb vagyok a hajam az marad az eredeti (szőke tépett) meg a suliban is megvannak tiltva dolgok.. pl amit mondatatok csontávzas cuccokat lehet hogy még elfogadnák de többet nem.. meg tényleg nemis szeretnék olyan extrémen kinézni. remélem megértettetek valamennyire : )
2011. aug. 23. 15:48
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, értem én. Gimiből engem is hazaküldtek anno 1x ilyen kinézet miatt. És hiába vagyok ellene a konformitásnak, nem csinálhattam meg minden nap/héten/hónapban, hogy hazaküldenek/igazgatóit adnak amiatt, hogy nem bírják tolerálni a kinézetemet, mert attól még szerettem volna később továbbtanulni. Szerencsére az egyetemen már nem volt ilyesféle panasz...

De addig ki kellett bírnom pl.

2011. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
2011. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
wow köszönöm!
2011. aug. 24. 12:35
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A szőke sima haj teljesen jó kiindulópont, nézd meg pl. a fiatal Dinah Cancert, ha jó erősen ki vagy festve (pl Nina Hagen, Siouxsie) és kicsit meg is tupírozod akkor tökéletes.


Szerintem még belefér egy vagányabb dzseki, nem kell hogy lássa anyuci vagy mittudomén, elég ha kocsmázni hordod.

Tudod, a szokásásos, fekete farmer, csíkos vagy leopárdmintás vagy esetleg bőr és akkkor kifestve. Rá annyi dekoráció amennnyi tetszik. Szegecselt, kitűzős leopárdmintás vagy pókhálós rátétekkel. Kedvenc zenekarok, deathrock csontereszt logo, mű vagy igazi csontok, harisnyarátét stb. Ezt is meg lehet oldani kicsit visszafogottabban is.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A horrorpunk az egyik legszexisebb a punk irányzatok közül, koncerteken, nagyobb bulikon a harisnyatartó és forrónadrág kombináció utcai ruhának számít. Így nőiesnek lenni nem nagy kihívás. A durvát meg nem kell mindennap hordani :D

Szóval belefér az összes giccses és kihívó ruha, tollboa, necc, lakk, latex, flitter, floureszkálós turkálós szörnyűség. Rubella Ballet, Cyndi Lauper, Poison Ivy Rorschach stb. Vagy ha komolyabbra akarod, akkor meg Siouxsie, Dinah Cancer, Diamanda Galas...


Az se árt ha tudsz varrni, legalább kézzel. Ha egyszerű dolgokkal pl. felvarrókkal kezded, előbb utóbb megtanusz komolyabb dolgokat is.

A zenekarlogókat is fel tudod festeni ruhafesékkel vagy akrillal. Esetleg alakíts át egy zenekaros pólót.


Ezekből (annyira) nincs kinn a fél hátsód, de azért eléggé üt:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



lehet hypózni:

[link]

[link]


lehet vágni:

[link]

[link]

[link]


ruhafesték (modjuk fekete?):

[link]


Kiegészítők (süthető gyurma, bolhapiacon kacatárus, ajándékbolt halloweenkor):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



cipő (turi, esetleg otthon ruhafesétk vagy akrilfesték, és mostanság sok az állatmintás dolog):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ma 01:17 - én köszönöm:DŁ
2011. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hú ezek nagyon jó dolgok!! Nem is tudom hogy köszönhetném meg : )

Egyébként hogy tudd milyenre gondoltam.. A kabátok közül az utolsó nagyon tetszik, az ékszerek is nagyon jók (a fülbevalók a legjobbak*.*) a cipőknél a rózsaszín magassarkú adja (Y)

A nadrágok nagyon tetszenek, van az a hoszanti csíkos fekete fehér nadrág, majd olyasmit lehet hogy varratok.Csak kockásban :P

És tényleg nagyon szépen köszönöm : )

2011. aug. 26. 08:46
 18/20 anonim ***** válasza:

Nincs mit :D


Monjuk szerintem varratni nem érdemes, annyi pénzért 3 ilyet vehetsz. Ha nincs is türelmed mondjuk egy átlag turkálóban kifogni egy ilyet a méretedben, én a "szaküzleteben" keresném :D

A Jajcicában (1074 Budapest Dohány utca 94.) rengeteg jó nadrág van, csíkos, kockás, pöttyös, állatmintás meg amit akarsz. Kicsit drágább, mint egy átlag turi, viszont olyasmik vannak amik máshol nem.

Az Iguana retroban (Budapest VIII. Krúdy Gy. U. 9.) meg van egy csomó jó és klasszik rockabilly, goth és punk kitűző és póló, tök olcsón.

2011. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
oké!! Majd megnézem : ) Köszönöm
2011. aug. 26. 12:21
 20/20 anonim ***** válasza:
Jaja
2011. dec. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!