Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyanadrágot bugyival...

Harisnyanadrágot bugyival vagy bugyi nélkül kell igazából viselni?

Figyelt kérdés
Nálunk sokan bugyival hordják, de találkoztam már sokszor a bugyi nélküli változattal. Olyan ismerősöm is van, aki a bugyit felül hordja, és van aki alá is és fölé is vesz egy-egy bugyit. A szük ruhák, passzentos nadrágok és a harisnyanadrág csomagolások mind azt sugallják, hogy igazából bugyi nélkül kellene hordani. Mi erről a véleményetek ?
2008. márc. 6. 22:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%
Én bugyi nélkül viselem a harisnyanadrágot, eddig még nem volt probléma vele. Nyáron sokkal jobban szellőzik a puncim, így megelőzve a hüvelygombát.
2008. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Kislány koromban a nagyim mindig bugyi nélkül adta rám a vastag harisnyanadrágot, ő úgy hívta hogy bugyiharisnya. A pamutbetétes harisnyanadrágokat most is bugyi nélkül hordom, de a nejlonharisnya nem a legjobb dolog bugyi nélkül - legfeljebb ha nagyon vékony és jól szellőzik.
2008. szept. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%
Az én nagyim a harisnyanadrágot csak bugyiharisnyának nevezte, és mindig is alsónemű gyanánt bugyi nélkül adta rám. Az első érdekes élmény akkor jött amikor 14 évesen először (a ballagásomra) kaptam egy vékony nejlonharisnyát. Egy kicsit zavaró volt látni miután felvettem hogy átlátszik belőle a nunim... na de úgy gondoltam hogy ez a normális, pláne a dobozon a "néni" is bugyi nélkül viselte, úgyhogy végülis nem találtam benne semmi extrát. Később amikor a pasizós időszakomba értem kiderült hogy ez nem teljesen szokványos dolog, de a sikerre való tekintettel nem változtattam a szokásomon. A barátnőimet persze teljesen megosztottam, volt aki utánzott és egy-egy buliba vagy randira bugyi nélkül vett fel harisnyanadrágot miközben a szivük végig a torkukban dobogott az érzéstől, mások pedig egy az egyben k.....ak tartottak miatta. Hát lényeg a lényeg én nem vagyok hajlandó elhinni hogy puszta fetishizmusból viseli minden harisnya dobozán a manöken bugyi nélkül a harisnyanadrágot. Sokan azt mondják hogy nem higénikus, hát elmondhatom hogy soha semmi gondom nem volt abból hogy én mind a mai napig bugyi nélkül viselem, és utánaolvasva is azt lehet találni hogy a nagyon vékony (15 denes) nyári harisnyanadrágok nagyon is kielégítően szellőznek, a pamutbetétes típusok pedig pont azért készülnek pamut betéttel, mert bizony világszerte nagyon sok nő viseli bugyi nélkül a harisnyanadrágot. Ha utánaolvastok mindenhol azt írják hogy - ami az én véleményem is - a harisnyanadrág bugyi nélkül sokkal nagyobb komfortérzetet biztosít, és az hogy hogyan hordjuk csak rajtunk múlik. Ki kell próbálni így is úgy is, és el kell dönteni melyik a jobb. Az hogy nálunk sokan k...ásnak tartják szerintem csupán prűdség, hisz nem feltétlenül azért veszi fel valaki bugyi nélkül hogy mutogassa magát vagy hogy szét tegye a lábát. Ne feledjük hogy valaha a tanga is k...ásnak minősült. Aki nem hiszi olvasson utána (németül) komolyabb helyen is: [link]
2009. jan. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
36%

akkor jöjjön egy vicc...

csávó felcsípi az örömlányt, és a randi után mondja neki:

-ha tudtam volna, hogy szűz vagy, több időt szántam volna rád.

a válasz:

-ha tudtam volna, hogy van több időd, levettem volna a harisnyámat.



(nekem eszembe nem jutna bugyi nélkül felvenni.)

2009. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

:-) ismertem, de rosszul mesélted!


A helyes befejezés:


-ha tudtam volna, hogy van több időd, levettem volna a harisnyanadrágom!


... ugyanis épp ez a lényeg: harisnya (azaz combfix) az nem ugyanaz, mint a harisnyanadrág!


Továbbra is érdekel a harisnyanadrág bugyival vagy bugyi nélkül (esetleg fölötte a bugyi) témakör!

2009. dec. 27. 16:48
 16/29 anonim ***** válasza:
OK
2009. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%

Én tangával vagy csak harisnyában szoktam járni ,főleg nyáron ,hogy szellőzzön a punci.


Edith (14)

2010. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%
A harisnya nem combfix, mert a combfixnek van gumírozása/szilikoncsíkja, a hagyományos harisnyának meg nincs. De nem kell az okoskodó kioktató stílus, mert a köznyelvben a harisnya az egyértelműen a harisnyanadrágra vonatkozik.
2010. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
70%

Húú lányok, de örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt. Aztaaaa Ahogy olvastam, miket írtok, leesett az állam. :D


20f

2010. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
70%
küldj egy-egy képet mindd a kettőféléről és én majd segítek eldönteni melyik áll jobban :D 15/f
2010. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!