Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak a melltartómmal?...

Mit csináljak a melltartómmal? Nőtt a mellem vagy mi? Mintha összement volna..

Figyelt kérdés

szval van 3melltartóm,egy normál és 2ami csak pici szivacs és merevítő néküli.Az egyik ilyet nem nagyon hordom,mert már csúnya.Viszont a másik kettőben mostanában nem érzem jól magam...olyan mintha összement volna a mosásban,pedig kézzel mossuk mindig...most 75/B-s van.De nem tudom milyet próbáljak a boltban,mert alapból az egész kényelmetlenné vált.

Szerintetek milyet próbáljak?


2009. ápr. 17. 13:26
 1/8 A kérdező kommentje:

ja és 14/L vagyok.

előre is köszi a válaszokat.

2009. ápr. 17. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen persze, hogy előfordulhat, hogy nőtt a melled. Ha normális fehérnemű boltba mész ott segítenek kiválasztani a megfelelő méretet, sok felnőtt nő sem tudja, hogy pontosan mi is a mérete (köztük én is :)). De szerintem 14 évesen az se gond, hanem hordassz még melltartót.
2009. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek hordasz 75/B-sen melltartót? Szerintem várj még vele..
2009. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lol....nekem 70B és én is hordok. Lehet h azért, mert szeretné, h kicsit nagyobbnak tűnjön? Vagy esetleg nem szeretné, h egy kisebb fuvallatnál mindenki a mellbimbóját lássa??...

Nem véletlen van kisebb méretű melltartó is...

Amúgy a kérdésre válaszolva, fehérnemű üzletben segítenek. Ha nem vagy szégyellős, még az eladó meg is nézi rajtad h jó-e a méret:)

2009. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Különben nem értem a 2. hozzászólót. 14 évesen mekkora melltartót kéne hardania egy lánynak? Sokszor nők hordják ezt a méretet. Nem csak azok hordhatnak melltartót, akiknek tőgye van.
2009. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igazából nem ilyen válaszokat vártam de mind1

egyébként minek szoktak a lányok/nők melltartót hordani??Talán mert van mit beletenni és én is ezért hordok...egyébként meg kicsit gáz ha nem veszek melltartót és egész nap a átlátszik a mellem a pólón át,hát kösz de nem kell nekem ez...

2009. ápr. 17. 18:45
 7/8 A kérdező kommentje:
ja egyébként inkább hordok 75B-s melltartót,minthogy belepasszírozzam egy kissebbe...
2009. ápr. 17. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
szia:)én is 14 éves vok és lány és én is 75/B-s melltartot hordok ez pont am ha kicsinek érzed probálj más fazont,formájút válsztani és sztem ne hord merevítoset és ha annyira szuk aza meltarto akkor vegyél nagyobbat :)hali
2009. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!