Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Észreveszik hogy hamisítvány...

Észreveszik hogy hamisítvány vagy nem is tudják mi az a Ray Ban?

Figyelt kérdés
5ezres kisvárosban lakom, és most nyáron Görögországban beszereztem 6 euróért egy Ray Ban hamisítvány napszemcsit aminek az ára kb 30ezer HUF lett volna. Hordom is, de még senki nem vette különösebben észre...TELJESEN olyan mint egy igazi.
2011. aug. 25. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem veszik észre.Amúgy se hiszem,hogy valaki vizsgálni fogja a napszemüvegedet,hogy igazi-e.

Nyugodtan hordd! :)

2011. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Bár nem vagyok márkab_zi, én 80-90%-ban márkás cuccokat hordok, de erről a Ray Banről még soha nem hallottam. Mondjuk van 3-4 márka, ami bevált és szeretem, meg egy rakatot nem is ismerek.
2011. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
énsem vagyok márkab.zi, nincs sok converse cuccom csak egypár, amúgy meg Hollandiában egy csomó emberen láttam Ray ban szemcsiket, itthon meg nem olyan irtó sokat, mongyuk a városomban eggyet se, csak pesten. :'D
2011. aug. 26. 00:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak azért írtam, hogy annak ellenére, hogy márkás ruhákat hordok, nem ismerem az összes márkát, csak olyan 20-25-öt tudnék felsorolni, venni viszont csak 3-4 félét szoktam. :)

Szóval az én válaszomra ne alapozz.

2011. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog, hogy pl. a Nike, Converse, Adidas, stb. hú de menő márkák, de ez korántsem abba a kategóriába tartozik, attól kezdve, hogy a legolcsóbb ilyen napszemüveg árából kb. 4 pár converse cipőt vehetsz. Bár én nagy városban élek, nálunk nincs olyan, aki valamit is ad magára és ne ismerné a Ray Ban-t. Amúgy könnyen meg lehet különböztetni a hamisat a valóditól, nekem is van hamisítvány is meg valódi is, de aki nem látott még valódit közelről nem tudja megállapítani a különbséget(persze, ha jó a hamisítvány). Amúgy nálunk sokan hordanak hamisítványt, mindenki aki elmegy nyaralni Horvátországba, Görögországba, Olaszországba, stb. ha éppen erre vágyik vesz egyet magának.
2011. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát érdekes emberek között élhetsz, ha ezen meglepődsz. Normális ember ha kiszúrja se megy oda a másikhoz, hogy háhááá, ez hamisítvány, te hülye b***.

Engem sose érdekel, ki hord igazit, ki hamisítványt, legfeljebb magamban megállapítom, hogy ennek van mit a tejbe aprítani/súlyos önértékelési gondjai is lehetnek akár.

Én a helyedben viszont ellenőriztetném egy szemésszel, mert ha nem véd UV ellen, akkor csak rontja a szemed, divatos vagy sem.

2011. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jah az UV-t érdemes ellenőriztetni, habár pár éve tesztelték és nem volt velük gond - azért tesztelték mert elharapódzódott egy olyan városi legenda h nem véd az UV ellen egy kínai napszemcsi sem és mivel sötét a lencse és kitágul a pupillád tönkreteszi a szemed... de kiderült h kamu.


Am én pont ma dicsértem meg mostohaanyám kamu Adidas melegítőjét - jó minőségű másolat xD pedig van szemem hozzá...


Amúgy h tudod megkülönböztetni a hamis RayBant az igazitól?

2011. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
erre énis kiváncsi lennék. mármint hogy hogy tudod megkülönböztetni?
2012. jan. 14. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:

-a törlőkendőt nem mindig teszik fóliába

-a gravírozás nem elég kifinomult

-a lencsén lévő felirat erősebben látszik mint az eredetin

-a szárakat ha ki be nyitogatod, nyikorog lötyög stb

A legfőbb elv a megismeréshez: Az eredeti szemüvegek igen kifinomult darabok ami már az első kézhezvétel alkalmával feltűnik. Szóval csak alaposan végig kell vizslatni és rájössz, hogy kamu vagy nem.

2012. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!