Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a 2011-es cipő divat 12...

Mi a 2011-es cipő divat 12 évesekre?

Figyelt kérdés
ilyen vászonpapucsféle divat!!!link!!!!léci!!koösszyyyyyyy
2011. aug. 28. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
A 12 éveseknek nem kell a divattal foglalkozni.Főleg amíg így ír.
2011. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Első válaszoló! Ott a pont :D
2011. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Muszáj minden nap feltenned egy ilyen hülye kérdést??? -.-" Menj be egy boltba anyukáddal és nézzetek neked valami cuki kis cipőt! Aztán kérd meg szépen hogy vigyen el nyelvtantanárhoz!
2011. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudnátok minden 12 éves lány a divattal is szokott foglalkozni. nagyon nem értek egyes embereket.
2011. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó válaszoló!

"nagyon nem értek egyes embereket"

Mit nem lehet ezen érteni? Egy 12 évesnek a tanulás legyen az első, ne a cipődivat. A kérdező meg tudhatta, hogy ilyen válaszok fognak érkezni.


Olvastam több kérdésnél is, hogy a 12 évesek írják valamire, hogy: túl gyerekes.

Én meg pl. ezeket az embereket nem értem. Mi vagy 12 évesen, ha nem gyerek?

2011. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 halibel ***** válasza:

Én inkább ezt ajánlanám:

[link]

2011. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 LN09 ***** válasza:
2011. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

16:49-nek!!!

Akkor nem ismered a mai 12-13 éveseket. De nagyon nem!

Ha nem tudnád majdnem mind a divattal foglalkozik. Ezek szerint te 12-13 éves korodban nem. Biztos csak a tanuláson járt az eszed. És szerinted a 16 éveseknek nem kellene hogy a tanuláson járjon az eszük????

2011. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk 12 évesen még abszolút nem érdekelt a divat....anyumék megvették a ruhákat, amik jól álltak nekem, nem kellett mindig a legdivatosabb cucc...éppen ezért sosem voltam "tömeg", meg divatb*zi, és most 26 évesen jól érzem magam a bőrömben, nem veszem meg a legdivatosabb cuccokat most sem, és mégis mindig megkapom, hogy milyen jól nézek ki. :) Más velem egykorúak meg őrülten divatolnak, és hát elég gáz némelyik, amiket magára aggat, mert abszolút nem áll nekik jól. Én is úgy gondolom, hogy 12 évesen még ne a legújabb divattal foglalkozzon, inkább a tanulással, főleg ha ilyen helyesírása van. :S
2011. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti válaszolónak like!!!!!!am meg az utolsó válaszolót soha nem kivánnám se tesóm nnek se semkimnek!!!:P!!!!am meg én vagyok a legjobb tanuló az osztályunkban és....a helyesirásom a legjobb...neten ez igy szokás irni!!felvilágositelak róla!!!!!!!!ezt neten igy szokás irni!!csak a parasztok nem irják igy!!már bocsy....és akkor az öltözködésed biztos szörnyüüü!!!bocs
2011. szept. 10. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!