Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki nagyon márkás cuccokban...

Aki nagyon márkás cuccokban jár arról miért hiszik egyből azt, hogy biztosan pénzes az illető?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mert a márkás dolgok drágák...
2011. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani , de ez hülye kérdés szerintem.

Ahogy az első válaszoló is írta a márkás dolgok drágák.

És akinek sok ilyen cucca van az valószínűleg gazdag. Mert ha nem lenne az akkor nem márkás cuccokra költené a pénzt.

2011. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk valaki csak erre költi a pénzét? Nem cigizik dohányzik.
2011. aug. 30. 16:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem iszik.
2011. aug. 30. 16:24
 5/11 A kérdező kommentje:
akko?
2011. aug. 30. 17:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor is azt hihetik róla hogy gazdag (az esetek 99.99%-ban így van). Figyelj, nem iszol, nem piálsz, nem drogozol, de megveszel EGY DARAB cipőt 20.000Ft-ért. És ez csak cipő. Logikaaa....


16/L

2011. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden válaszoló véleményét adom, viszont még az is benne van a pakliban hogy behúzzák emberektől vagy használtan veszik..
2011. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Háát én nem cigizek, nem iszok, stb., még sincs rá pénzem :D

L/21

2011. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. 3 Converse cipőm van (tudom, Converse nem menő de én szeretem), sok ruhám úgy összességében, drágább helyekről is. Viszont nincs okostelefonom, nincs autónk és albérletben lakunk. Kinek mi a fontos. Ha pénzt kapok/gyűjtök, akkor arra költöm, amire szükségem van, és az legtöbbször egy jobb minőségű ruha vagy cipő...
2011. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert akinek drágább cuccai vannak, annak általában pénze is van rá. Ha kíváncsi vagy rá, akkor elmondom: nekem van 4 Converse cipőm, 1 Adidas, 1 Nike, több márkás ruhám (pl: Adidas, Devergo..) Egy nagy házban lakunk, van 2 autónk, 4 számítógépünk. Ha véletlen azt írná valaki, hogy kihisztizem a márkás cuccokat a szüleimtől, annak elmondanám, hogy a szüleimnek és a két tesómnak is szinte az összes cucca márkás. Nem vagyunk milliárdosok, de van pénze a szüleimnek, hogy ne a kínaiból öltözzön/ öltöztessen minket.

15/L

Amúgy szerinted akinek nincsen pénze, az honnan/hogyan vesz drága cuccokat? A lopáson és a hamis cuccon kívül, sehogy.

2011. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!