Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek lesz Magyarországo...

Szerintetek lesz Magyarországon forever 21?

Figyelt kérdés
Külföldön vettem ott pár ruhát és nagyon tetszenek Azt olvastam, hogy Bécsben van. Remélem valaki hallott már erről az üzletről / járt már ilyenben. Köszi előre is :)
2011. aug. 31. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon remélem:) Amerikában voltam egy boltjukban és annyira imádom, 3 emeletnyi gyönyörű ruha *.* a bécsiben még nem voltam, de tervben van:D
2011. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is Amerikában voltam :D szerintem is nagyon jó
2011. aug. 31. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ne nagyon számíts rá, itthon még top shop sincs meg kb semmi :D itthon csak német és spanyol ruha boltok vannak többségben. pedig romániában már van forever 21...! :D
2011. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:S na mindegy azért köszi
2011. aug. 31. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
még nem voltam forever21-ben de már régóta szemezek a webshopjukkal :D jó lenne ha lenne. de igen Topshop vagy New Look sincs itthon, max. turiban :)
2011. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a webshopjukbók rendelek, a szállítási költség 6 euró az EU-s oldalon. :)
2011. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a bécsi nagyon jó, valami 4 emeletes. egyszer voltam, alig várom hogy visszamehessek. *.*
2013. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!