Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire népszerűek számotokra...

Mennyire népszerűek számotokra a használt ruha üzletek?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom a barátaimtól, hogy a ruháikat ilyen üzletekből szerzik be. Jómagam is egyre jobban rákaptam arra, hogy akár kilós, akár vállfás üzletekben vásároljak. Arra lennék kíváncsi, hogy számotokra mennyire népszerűek ezek a boltok. Kort és nemet is írjatok, kérlek. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 5. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

33F, nős, két gyermek apja.


Vagy veszel gagyi kínait, vagy mész turkálóba.


Vagy multinál vagy rabszolga, gyerek nélkül, vagy apád milliárdos.


Ha az utóbbi kettő nem igaz, akkor marad az első választás.


Mivel nekem van a legtöbb idő, én járok turkálóba, feleségem méretét tudom, ízlését ismerem, gyereket tudom mekkorák, saját méretemet megint csak tudom... Én ruházom a családot.

2011. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább oda járok mint más boltokba, és nem amiatt hogy olcsó, mert néhány helyen egyáltalán nem olcsó a turi. Viszont tényleg olyan ruhákat kapok amit nem látok majd minden második szembejövő emberen és ez nekem fontos. Mert van pár pólóm ami márkás, meg olyan ami kínai, de rengeteg más emberen is ugyanolyan van, inkább nem is hordom már. A turissal általában nincs ilyen gond.

25L

2011. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Inkább az első kettő, és egyre jobban hajlok a 2. megoldás felé. Én egyébként akkor "szerettem bele" a kilós használt ruhákba, amikor 1800 forintból 3 szoknyát, 8 felsőt és még egy angol nyelvű könyvet is vettem egy üzletben. Az a baj, hogy a korombeliek közül akárkinek mesélem el, mindig furcsán néznek rám, mert "turikba járok". Gazdasági szempontból viszont nagyon jó, ráadásul kincseket lehet találni. :D

18/L

2011. szept. 5. 16:21
 4/17 anonim ***** válasza:
nagyon gyakran, minden héten megyek, amikor új áru van, sokmindent vettem már és mind tényleg divatos, köztük min4 h&m-es felső, vagy ing, egy mangos rövidnadrág és még felsők és egy hosszú nadrág, aminek be fogom szűkíttetni a szárát mert egyenes és nem répa. am nagyon jó sztem én imádom h ha van zsebpénzem minden héten eszek magamnak vmi újat:)))
2011. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
jah, és 17/L
2011. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! :) Jöhet még! ;D
2011. szept. 5. 16:42
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőim szeretik, de speciel én nem, ennek egyszerű oka van: még soha az életben nem találtam olyan cuccot ami igazán tetszett volna. Csupa "egynek jó lesz" cuccok. Én ezért inkább ritkábban vásárolok, de olyat amibe beleszeretek.


Voltam én már Hádában, másik angolban, darabárasban, vállfásban, papírdobozosban, kilósban, összesen egy póló és egy farmerszoknya amit hordok onnan, de egyik sem volt olcsó a darabár miatt.


Nálam nem játszik a tömegcucc fóbia, engem nem érdekel ha más is hordja ami nekem is van, ha egyszer állati jól néz ki és jól is áll, baromira nem érdekel ha szembe jön velem az utcán. Főleg tudjátok miért? Mert mindenki azzal dicsekszik hogy címkés Zara meg H&M cuccokat vett turiban....na azok nem jönnek szembe? Oké, olcsóbbak turkálva mint boltból, de boltban nekem kényelmesebb. És sajnos én még soha nem találtam igazán tetszetős holmit turkálóban.


26/N

2011. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. :)
2011. szept. 5. 18:36
 9/17 anonim ***** válasza:
Én abszolút turi-függő vagyok! Legalább hetente egyszer elzarándokolok a kedvenc helyemre, és válogatok. A vállfás nem jött be; igazi sikerélményt a kilósban lehet szerezni! Tök jó találni 1-2 igazi kis kincset semmi pénzért:) A ruháim nagy része onnan származik.
2011. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Van pl. Quechua túranadrágom, vagy NorthFace dzsekim, Dockers vászonnadrágom, tökéletes állapotú motoros bőrdzsekim turkálóból. A gyereknek HH síruha (sajnos télre a kisebb is ki fogja nőni), asszonynak +40K Ft-os argentin marhabőr bőrkabát (meg néhány másik bőrkabát hogy tudjon variálni, 3,6 kg súlyú olasz bőr magashegyi túrabakancs (nagyon komoly darab).


Ez utóbbi bakancson kívül (3600 Ft) a motoros bőrdzseki volt 1500, a többi párszáz forintos tétel. Na, megéri?

2011. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!