Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék Budapesten 95-100as...

Hol tudnék Budapesten 95-100as méretű, C vagy D kosaras "szép" melltartót venni?

Figyelt kérdés
Szép alatt értem, hogy nem nagymamákra szabott fehér vászondarab, hanem mondjuk szivacsos, merevítős és esetleg színes? A fehéret, feketét már dunsztig unom...
2011. szept. 17. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz szivacsos melltartót, ha alapból nagy a melled? Nekem eszembe nem jutna ilyet hordani, ha ekkora lenne és nem ilyen kicsi, mint most.. :S

Amúgy esetleg H&M? Vagy Intimissimi? Bár utóbbi elég drága, de egy próbát megér, nagyon szép melltartóik vannak. :)

2011. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, esetleg körülnézhetnél 1-2 kínaiban is. Nem vagyok oda értük, de néha ki lehet fogni 1-2 jót. Bár ott ne nagyon adj a méretezésekre, mert szépen elcseszik őket.
2011. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért jó a szivacsos melltartó, mert formázza is a mellet, nem csak tartja, bár nagy gondjaim nincsenek a formákkal... Viszont ha olyan felső van rajtam, ami elég nagy hangsúlyt fektet a dekoltázsra, ahhoz mindig szivacsos melltartó kell. Egyébként meg nem szivacsost se tudok venni, ami színes... azokat nagyiknak szabják és fehérek és nem épp szexik... Valami ilyesmire gondolok: [link]

A kínaikban már próbálkoztam, az Intimissi-ben a legnagyobb 85C-s tudtommal, de a H&M-ben még megnézem! Köszi!

2011. szept. 17. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Skálában ma voltam, és egész szépek voltak nagyobb méretekben (szivacsos, kékek, lilák többnyire, 95-100-asok is, C-D kosárral, és 1000-1500 Ft-ért.)
2011. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
h&m és tesco (az f&f márkájú melltartókból nagyon nagy a választék)
2011. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!