Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik nem hordanak melltartót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ha van egy lány kis mellel és néhanapján nem vesz fel a ruha alá melltartót, mit gondoltok róla?úgy értem, hogy nem "ítélitek" el, vagy szerintetek nem "undorító, kihívó"? nem egy sima poló alá gondoltam, hanem, pl egy félvállas felső alá, ami ugye lég bő fazonú és alatta van még egy topp. Szerintetek nagyon feltűnő lenne?

Légyszi ÉRTELMES válaszokat!


2011. szept. 18. 15:07
1 2 3
 11/22 Tajparaszt ***** válasza:
78%
Szerintem nem izléstelen ha látszik a mellbimbód, van akinek melltartóban is látszik...
2011. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, én vagyok, nem voltam még melltartó nélkül sehol sem, itthon persze én sem hordok, csak most eszembe jutott az ilyen félvállas felsők után...20 éves vagyok,70-75B-s mellem van(mindkét fajta melltartóm van, így nem tudtam megállapítani, hogy melyik pontosan) és elég vékony típus vagyok, így valszeg melltartó nélkül, tök sima lennék elől:D

2011. szept. 18. 15:40
 13/22 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:36


Mit hablatyolsz itt össze, cimbora?

2011. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem izgi ha eyg csajon nincs cicitartó, és még a bimbik is látszanak!

Azok mondják hogy undorító, meg igénytelen, akik irigykednek!

29F

2011. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
Én sem hordok, télen is csak azért, hogy az is melegítsen. És köszönöm, de nem vagyok igénytelen, sokkal taszítóbb,amikor a fehér tophoz fekete melltartót vesznek a csajok. Szerintem a melltartópánt sokkal intimebb dolog, minthogy mindenki azt bámulja. A mellbimbó nem olyan feltűnő, mint ez:D.
2011. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha szép a formája akkor nyugodtan:D


16/L

2011. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Én hordok melltartót. Nekem is kicsi a mellem és csak melltartóval nézek ki valahogy.
2011. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz :) Szerintem nyugodtan lehet. Ha szépek, akkor nyugodtan. Inkább egy kisebb mellű ne vegyen fel, mint egy olyan, akinek hatalmas van, mert AZON fog közönségesen kinézni, nem egy kismellűn :)

egyébként, csak egy kis bátorítás, rengeteg modell sem hord. ha nincs bele mit tenni, akkor tök fölösleges hordani, mert az nagyon bénán néz ki :)

hétvégén én sem hordok, vagy ha csak leugrok a boltba vagy ilyesmi, minden más esetben én szeretem, ha van rajtam, bár nekem sincs nagy mellem :)

2011. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én irigylem őket :) 11 éves koromban voltak 80B-s melleim, most 18 vagyok, és 95D-sek. Néha úgy szeretnék én is melltartó nélkül császkálni, utálom ha bök, szúr, vág, stb. De hát ez van :) Ha szép, formás, kicsi melleid vannak, akkor teljesen okés ha nem hordod mindig :)
2011. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépek a mellei, nem gond.

Ha megtehetném, én sem hordanék, de sajnos nem vagyok olyan helyzetben (80C-s melleim vannak, ami ugyebár nem nagy, de terhesség, szoptatás alatt 90D volt, így el lehet képzelni:-S)

2011. szept. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!