Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri turkálókban vásárolni?...

Megéri turkálókban vásárolni? Te szoktál járni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval foghatok ki márkásabb cuccokat is a turkálókban mondjuk olcsóbban?

Nincs pénzem arra hogy normális üzletekben vásároljak...:/


17/F.


2011. szept. 18. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszed el itt a közelünkbe van egy turi butik.Én kamasz vagyok.A legcsinosabban én öltözködöm a haveri körömbe,persze senki nem tudja,hogy turkálóból vannak a ruháim. :)
2011. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam turiba vásárolni. Mindenki kérdezi h honnan vannak ilyen ruháim :D van amiket pár száz ft-ért vettem
2011. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megérheti, de nekem speciel nincs türelmem sem szemem ehhez.
2011. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen megéri.

Egyedi vagy, sosem tudhatod mit találsz.

Szoktam járni, elég sűrűn. Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak vele. Nyilván nem a legjobb és legminőségibb ruhák, de sokszor jobbak, mint amiket 5-10 ezerért megveszel.

Nem céllal kell odamenni, hogy ezt és ezt szeretnél, mert akkor lelombozódhatsz, hogy azt (pont) nem találtál. Mindenre nyitottnak kell lenni.

Én a kilósra esküszöm, azzal vannak a legjobb tapasztalataim. (:

17/L

2011. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem megéri, lehet nagyon jó cuccokat találni. anyum meg hugom mindig kifognak valami jót, én mondjuk pechesebb vagyok :D
2011. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem az, hogy igen, megéri. Márkásakat is kilehet fogni, nem egyszer találtam már H&M-es vagy Zara-s ruhát, bár azok pont nem tetszettek. És a legjobb, hogy míg a márkás boltokba 5.000-ért veszel egy felsőt, itt 5.000-ből majdnem 10 felső kikerül! Csak jól megkel nézned a ruhát, hogy nincs-e elvarrás, és próbáld fel, hogy tuti jó-e. És ha turiba vásárolsz, legalább nem jön veled szembe ugyan az a ruhadarab. Türelem kell hozzá, míg minden egyes ruhát megnézel :) (én mindent megnézek, mert úgy vagyok vele, ha kihagyok egy sort is, tuti hogy ott találnék valami nagyon jót :D)


16/L

2011. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

nagyon is megéri márkásabbnál márkásabb cuccokat veszek fillérekért

ez a legjobb szerintem

[link]

2011. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én angol turiba járok és nagyon jó persze, vannak jobb alkalmak és rosszabbak is. Nemrég két pulcsit is találtam aminek db-ját én 4000 Ftért láttam. Meg pl. van Zara-s pulcsim is. Azért jobb szerintem az olyan turi amibe külföldről hozzák a ruhákat, mert akkor biztos lehetsz abba, hogy nem mutat rád senki, hogy héj az az én ruhám volt.. :D Én csak ajánlani tudom! :)
2011. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam turiba járni, és midnenki dicséri az ott vett ruháimat. mondjuk inkább lányokat/nőket szoktam látni, és ahova én járok, a kínálat is inkább női, de van férfi cucc is, és ott is láttam jókat :)
2011. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem megyek arra, hogy márkás cuccom legyen. Cipőre vagyok igényes, általában spórolok egy úgymond "jobb" cipőre, Adidast viselek, Vanst. Nadrágot turiban veszek, Hádában szoktam, ez angol turi (nálunk van Kaposváron). 3000 ftért vettem két nadrágot a múltkor, aminek semmi hibája nem volt, egyáltalán nem tűnt úgy, mintha hordták volna. Teljesen jó a méret (nem úgy mint a kínai gatyáknál), változatosabb, jobb minőségűbb anyagból készülnek (mint a kínai gatyák...). És lehet kifogni egyedi ruhákat, én egy angol alternatív öltözködési márkának egy olyan nadrágját találtam meg a saját méretemben, ami újonnan 12 ezer ft-ba kóstálna... MIndezt hibátlanul. Inkább válogatom ki a jobb állapotú ruhákat, olcsón, amik még jól is néznek ki, mint a kínaiban újonnan megvenni a szar gatyákat, ami se méretre se nem jó, és ráadásul kényelmetlen farmeranyagot is használnak.
2011. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!