Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek furán néznének...

Szerintetek furán néznének rám az emberek holnap, ha egy vékony bokacsizmát vennék fel?

Figyelt kérdés
Sajnos elég korán kell elindulnom otthonról, és akkor még elég hideg van, meg aztán már így is meg vagyok fázva. :) A válaszokat előre is köszönöm!
2011. szept. 19. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem.
2011. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. szept. 19. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én leszarom hogy néznek rám az emberek.
2011. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan felveheted...ma szép napos időnk volt,de most felénk picit esik...meg amúgy is nem egy bundás bakancsot veszel fel,különben is mindjárt október!;)
2011. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát alapvetően nem vagyok csizmapárti tél kivételével, de ma elnézném, olyan ergya idő van (ugye milyen kedves tőlem?) xD

Amúgy délutánra még elég meleg lesz, szóval lehet nem lesz az igazi, de ha nem ázik be...

(amúgy meg sose azt nézd, más mit szól)

2011. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csizmában mentem, de végül is nem bántam meg, elég hűvös volt, még du. is. :)
2011. szept. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!