Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Koptatott farmerhez nem néz...

Koptatott farmerhez nem néz ki bután a fekete magassarkú?

Figyelt kérdés

Csak mert a farmer az ilyen lazább, a magassarkú meg elegáns :/ farmer kb ilyen: [link]


magassarkú ezen az oldalon olyan,mint a 7., csak fekete és más az anyaga is. [link]


ha meg egymáshoz a kettő, akkor milyen felsőt meg kiegészítőket vegyek fel még ha bulizni megyek?:/ segítsetek légyszi*-*


2011. szept. 21. 12:55
 1/9 A kérdező kommentje:
*ha megy egymáshoz
2011. szept. 21. 12:56
 2/9 A kérdező kommentje:
ha nem tudnátok megnyitni a cipős linket, akkor leírom h néz ki..sima fekete nyitott orrú magassarkú, ilyen bársony az anyaga vagy nem tudom mi az:$ xd fent pedig "szegecsek" vannak..lehet tudjátok..Deichmannba vettem, Cindy Crawford-os.
2011. szept. 21. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
egyáltalán nem nézne ki bután,sőt !! (;
2011. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne
2011. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább szoknyához
2011. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Unalmas, hétköznapi. Farmerhez ne vegyél magassarkút. Vagy inkább a magassarkú maradjon de szoknyát vegyél fel hozzá, na az már nőies, szexi, szép. A kopott farmer hülye tinidivat, nem szép egyáltalán. Legfeljebb a tinicsajoknak fogsz benne tetszeni... persze lehet hogy az a célod...
2011. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csakis szoknyához!
2011. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és milyen szoknyához? bulizni megyek(: azért is gondoltam nacira mert hát azért nem lesz meleg éjjel..
2011. szept. 21. 15:16
 9/9 harisnyababee ***** válasza:
Szerintem nincs vele baj...
2011. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!