Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valami színes, bő szoknyát...

Valami színes, bő szoknyát szeretnék, de nem találok semmit. Ötletek? (15/l)

Figyelt kérdés

Tehát már elég régóta szeretnék, valami színes, mondjuk combközépig érő szoknyát, ami pl. ilyen réteges, vagy hogy kell azt mondani, amikor pár réteg, és mindig egyre rövidebb. :) De lehet ilyen gyűrött is, vagy fodros... a lényeg, hogy ne legyen szűk (pl. ceruzaszoknya), és színes legyen (barna ne)...

Egyszerűen sehol nem találok... Ja és ne legyen ilyen gagyi anyaga se. Nem tudtok esetleg valamit, vagy hol keressek?

Végignéztem internetes oldalakon is, és biztos nem jól keresek, de nem találok...

15/l


Ui.: bocsi, hogy ilyen összevissza írtam, de nem tudom megfogalmazni jobban.


2011. szept. 25. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Maradjunk még mindig az eredeti kérdésnél, de ennek [link] szerintetek nincs fura anyaga?
2011. szept. 25. 15:09
 2/5 anonim ***** válasza:
turkáló. amúgy szerintem furi anyaga van.
2011. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
turkáló, orsay, zara. amúgy szerintem furi anyaga van.
2011. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orsayben nézd meg.
2011. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy kaptam egy tippet, egy lánytól, akinek egy nagyon jó szoknyája van, hogy hol vette, de szerintem már azért nem lesz már ott se, mert már téli cuccok vannak...
2011. szept. 29. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!