Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Fila proli márka?

A Fila proli márka?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Már vártam a mai Filás kérdést, azt hittem csoda történt, hogy már elmúlt dél és még nem írt ki senki a Filáról kérdést. Sajnos tévedtem, még mindig van aki ezen nyaral.
2011. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt a többi, aki nem tud továbbmenni a Fila táskánál:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=155&kere..

2011. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van egy Fila pulcsim még régről, azért kérdezem, hogy gáz-e hordani?
2011. szept. 26. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg, miért lett annyira felkapott ez a Fila dolog? Valaki magyarázza már el nekem, tényleg nem tudom:D

Nekem volt Fila cipőm, pólóim is vannak és leszarom, hogy ki mit gondol róla:))

2011. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mióta volt a tecsó akció azóta eléggé.
2011. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pulcsit adnak pontgyűjtőn a tescoban? Nem csak táskát?

Mert akkor az szerintem nem gáz.


Annak lehet sz@r, aki a tescos akció előtt olyan táskát vett, amit a Tescoban lehet kapni.

Egyrészt most az utcán szembejön vele percenként 2, meg még drágábban is jutott hozzá. És még sokan cikizik is érte.

2011. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
A jó Isten óvjon meg titeket a Fila cuccoktól, gyerekek! A hátam közepére sem kéne.
2011. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt Fila cuccom, de pl. Adidas, Nike és Budmil van egy pár.

Mi lett volna, ha a Tesco pl. a tipikus Budmil hátitáskát adja pontgyűjtő akcióban?

Olyan táskája rengeteg embernek van, vajon hányad dobták volna ki, hogy fúj, most azt hiszik, hogy nekem is onnan van?

Vagy ha a sima 3 csíkos Adidas cipőket kezdik kétezerést árulni? A fujjogók kidobják a cipőjüket, mert azon is 3 csík van és az már teszkós?

2011. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Fila pólóm meg egy Fila tenisszoknyám, na ez utóbbi egész biztos nem jönne velem szemben az utcán:PPP
2011. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem fila táskám van ami biztos van vagy 10éves, nem volt olcsó és nagyon szerettem. a Fila alapvetően nem proli márka, csak a tescos fila gagyi.
2011. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!