Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik hordanak magassarkút...

Akik hordanak magassarkút vagy akiknek tetszik azok is úgy vannak vele mint én?

Figyelt kérdés
Szóval tetszik nekem a magassarkú de valamiért mindig bennem van az hogy pont amikor a legjobban figyelek vagy koncentrálok akkor megy ki a sarka,és ezért nem merek nagyon hordani.De amúgy nagyon tetszik meg jól is áll nekem meg tudok is menni benne de valamiért mindig akkor égek be vagy lépek félre vagy megy ki a sarka amikor nem kéne és ez bennem van és nem merem felvenni.... :) Én vagyok ezzel csak így vagy mások is?Már attól tartok hogy csak én vagyok ennyire szerencsétlen,selejtes... :D
2011. szept. 27. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anno évekig hordtam tűsarkú cipőket,de soha nem ment ki a sarka. Arra kell figyelni,hogy ne lépj bele valamilyen gödörbe.
2011. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hát én már szinte minden terepen hordtam magassarkút, még hegyen is :)


Pedig nem vagyok valami tapasztalt, kb 2 éve hordok csak magassarkút, előtte mindig csak és kizárólag tornacipőt hordtam. Komolyan.


Lehet csak szerencsém van, de sosem volt gondom vele :)

2011. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fene tudja, de most én is így vagyok vele.

Elég rég nem hordtam magassarkút, mert nem volt rá szükség.

Most jó lenne megint hozzászokni, de vagy rettentően fáj benne a lábam, vagy kimegy a bokám. :(

A minden terepen magassarkút és tűsarkút hordó hölgyeket azért megnézném, hogy karcolnak végig a lakótelepen, a tiszta hólyagos, hepehupás, és likas terepen, másmilyen meg nincs. Én spec lábujjhegyen tipegek végig, ha leteszem a sarkam, tuti, hogy nem egyenes talajra ér le, és már billen is.

Egész nap lábujjhegyen járni meg baromi fárasztó!!!


A vastag sarkú, masszív talpú cipőkkel nincs ilyen gondom, és a telitalpassal se. :)

2011. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!