Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lesz egy lány csinos?

Mitől lesz egy lány csinos?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

szerintem attól hogyha nincs rajta 10 kiló vakolat,ha nem is sovány de nem is kövér,ha ápolt,és szerintem még attól is ha kedves :D


legalábbis szerintem akármilyen "szép" lehet valaki,ha egy rosszindulatú liba,akkor azt nem mondom csinosnak...szépnek se...


13l

2011. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ápolt.Nem kell ahhoz smink hogy valaki csinos legyen.Elég ha rendben van a körme,a bőre,a haja,ügyel a ruhái tisztaságára.Ennyi az egész.
2011. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

19:29 na ez az. :)


Van egy osztálytársam,akinek az arca olyan átlagosan szép,de ápolt és néha szemcerkával kihúzza. Nagyon csinosan öltözködik mindig. Tehát mindig jól néz ki. ...viszont nagyon kedves, megszokta dicsérni a pólóm, cipőm stb.,pedig én olyan átlagos vagyok. Mindig kedvesen érdeklődik , nem egoista, picit halkabb szavú,de azért annyira nem,mint én. Szóval ő szerintem nagyon szép kívül-belül. Ja és az még lemaradt,hogy vékony , és kicsit laposnak mondható,tehát nem ilyen bombanő,vagy hogy fogalmazzak. :D


Van egy másik lány ismerősöm. Na neki,hatalmas csípő ,közepes mell megvan. Az arca sztem rusnya,de mindenki odáig van érti,hogy milyen szép. Biztos az összhatás miatt. Nekem nem szimpi a csaj,volt vagy már 10 pasija.


14/L

2011. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
van egy ismerősöm akit régen amíg nem ismertem szépnek gondoltam. hosszú ápolt haj, szép arc stb... de aztán megismertem közelebbről és annyira gonosz és rosszindulatú h ez valahogy elveszi minden szépségét.
2011. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyéniséghez, és testalkathoz illő szép ruhák. Finom smink, ami kihangsúlyozza az előnyeit. Ápoltság, és báj. Ha valaki bájos, akkor az nagyon sokat javít a szépségen is.
2011. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
A csinos jelző azt az alakot illeti meg, melyben a bájak közel járnak a tökéleteshez, habár a tökély fokát el nem érik, ahol tehát a bájak egyben-másban tökéletesek; p. csinos lesz a nő, akinek megvan sugár termete, szép haja és szeme is élénk, csakhogy a tulajdonok nem tökéletesek, p. a szem kicsiny, a haj rövid.
2011. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
19:36 : megmutathatnád őket, lehet csak te vagy elfogult mert mindig megdicsér, nem állítom hogy így van csak lehet.
2011. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Attól, hogy nem tömegp*csa konverzcipős csőgatyás festetthajú ribanc.


18/f

2011. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra attól, ha olyan ruhákat hord, amik jól állnak neki, lesz tőle egy egyénisége, nem keveri nagyon a stílusokat, ápolt, kortól függően egy kevés sminket használ, na és persze kedves. Van olyan barátnőm, aki olyan szokásos tucatlány, tornacipőt hord (néha konkrétan olyat, amit a fiú osztálytársaim tesire) csőnadrággal, kockás inggel és millió karkötővel, mégis valahogy csinosabb az ilyen ruhákban, mint a többi tucatlány.
2011. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem attól, hogy bőrkabátot, csőgatyát, meg egyéb divatos szarokat hord.

18/f

2011. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!