Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő gáz lenne mindennapi...

Ez a cipő gáz lenne mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

Na jó, nem mindennapira, de főcipőnek.

[link]

Tökre tetszenek az ilyen stílusú cipők, bár ennek kissé talán magas a sarka, de ami meg laposabb:

[link]

vagy

[link]

szóval ezek meg nem tetszenek annyira. Bár... a második végülis egész jó.


2011. okt. 1. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha birja a lábad...
2011. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
háát ez az:)
2011. okt. 1. 16:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegyik tetszik, én ilyen cipőket hordok... Igaz, én vagyok 21 éves.

Egy 13-14 éves mondjuk már ne hordon mindig ilyen cipőt. Lehet neki, de csak alkalmakkor vegye fel. De 16-17 felett szerintem nyugodtan.

2011. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindennaposra nem ajánlanám, elég durván eldeformálódik tőle a lábfej.
2011. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, ettől a deformálódásos dologtól én is tartok, de azt hisze, a 3. linkben szereplő cipőt fogom felvenni, és azért tornacipős napokat is fogok beiktatni:) Amúgy 19 éves vagyok. Hát igen, az a kedvencem, amikor 13 éves kiscsajok 10 centis sarkú cipőben futkároznak:)
2011. okt. 1. 16:50
 6/10 anonim ***** válasza:
ha birod hord én is ilyenekben járok!
2011. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmikben járok sztem nagyon szépek:) hordd nyugodtan, mindenhez nagyon csinik és nőiesek, én csak ajánlani tudom:)
2011. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jah ezeket énis probáltam de az 1.képet amit linkeltél, sajnos nagyon sok lánynak ilyen van ezért is nem vettem meg.Helyette vettem egy ugyanilyen magas cipőt de az nm fűzős.De én nm fogom mindennap hordani mert nagyon hamar elkopna a sarka.De amugy nagyonkényelmes, egésznap bennejártam és semmmi bajom nm volt tőle.


18/L

2011. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem is nagyon tetszenek :D bár, mindennapra nem valami előnyös, mert szétcseszi a lábad... de am tök jók ;)
2012. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

a harmadikat vettem meg (bár az elsőt is alig bírtam ott hagyni, de az mindennapokra kicsit magas lenne:))

Mielőtt beállt ez a nagy hideg, majdnem mindennap ebben jártam, és baromi kényelmes, egyáltalán nem szokott benne fájni a lába. Báááár már egyszer átesett egy sarokjavításon:)

2012. febr. 12. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!