Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-15 éves lányok! Kivel...

14-15 éves lányok! Kivel szoktatok vásárolni?

Figyelt kérdés

Viszel magaddal barátnőt vagy anyudat hogy megmondja valamiről hogy áll, mit gondol róla, vagy jobban szeretsz egyedül vásárolgatni nyugiban?

Főként 14-15 éves lányok véleményére vagyok kiváncsi! :)


2011. okt. 2. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én általában anyuékkal,barátokkal ritkán
2011. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

megmondom neked : 11/L -vok de én bariaimmal járok vásárolni,összegyűjtöm,gondolok egyet és elmegyek,megveszem... menjél a barátaiddal !

:D

2011. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok .Általában anyukámmal megyek vásárolni , mivel ö veszi meg ,és nem azért h ö válassza ki h mit huzzak , csak h megéri az árát amit szeretnél venni.Szerintem magad döntsd el h mi az amit szívesen viselsz.Nem is egyszer volt h valami nem is annyira tetszed csak azért vettem meg mert a testvérem móndta h szép , meg ... és végül csak a polcon áll, annak meg mi értelme.
2011. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nekem saját pénzem van, csak abból szoktam költeni, de általában anyummal megyek. De mostanában annyi ruha van ami neki nem tetszik nekem meg igen. Régen ez nem így volt. :D

Most is volt egy felső, ami neki nem tetszett, én mondtam hogy most divat ez jó, úgyhogy felpróbálom. Meg is vettem, most meg már sír érte hogy neki is kell ilyen. xD

2011. okt. 2. 19:28
 5/16 anonim ***** válasza:

Egyedül! Utálom amikor beleszólnak pont ebbe.

Egyszer a BARÁTOM eljött velem, aztán MEGINT, pedig megse kértem(milyen fiú ez??), nekem kellett szólnom, hogy ez nem jön be.:D Nem, nem bírom.

2011. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is egyedül:) Nem bírom, amikor beleszólnak, vagy sietettnek.
2011. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én Anyukámmal. (: Ő megmondja mi áll jól, hogy ez milyen, megéri-e, vagy nem..és Én adok az Ő véleményére. : ) Persze, azt vesszük meg, ami nekem tetszik, de azért kíváncsi vagyok a véleményére. Meg, ha azt mondja mondjuk, hogy "Ez nagyon nem tetszik", én meg mondom, h de, ez a Divat, satb.. és mondjuk megveszem, utólag általában megszoktam bánni.:D Szerencsére ilyen ritkán volt. Azon kívül, Kedves Kérdező, neked kell tudnod, hogy kivel jobb, kellemesebb eltöltés az, hogy vásárolsz. (:

Még annyi, hogy: "Egyedül vásárolgatni nyugiban" dolog szerintem nem ajánlatos. Úgy (szerintem), unalmas is, meg senkinek sem tudod kikérni a véleményét. (:

Én majd egyszer a Barátommal szeretnék elmenni, csak majd előtte Őt is felkészítem lelkileg. : ) 14/L

2011. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is azért szeretek anyummal menni mert ő megmondja hogy mi áll jól, mi a jó. De a legutóbbi vásárlásnál egy csomó boltba be akartam menni, de ő már unta és lebeszélt róla. És utólag megbántam hogy sok mindent beterveztem és végül semmi nem lett belőle, ezért gondolkodtam el hogy egyedül kéne mennem legközelebb mert akkor azt nézek meg amit akarok, és annyi ideig ameddig akarok. Barátnőkkel meg nem szeretek menni, mert úgy nem tudok csak nézelődni+akkor inkább egy baráti csevegés lesz az egészből.
2011. okt. 2. 21:20
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukámmal szoktam menni, azért mert ami szükséges dolog, azt megveszi nekem, illetve hallgatok a véleményére, hogy az adott cucc épp jól áll-e vagy sem. Meg amúgy is imádok anyával lenni, ilyen csajos napokat csinálni vele :)

14/L

2011. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is anyukámmal megyek. Szerencsém van mert anya stílusa olyan mint az enyém így olyan mintha a barátnőmmel vásárolnék. Viszont annyiból jobb h anya mindig elkísér h nem veszek meg hülyeségeket.
2011. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!