Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel? Kövér vagyok!...

Mit vegyek fel? Kövér vagyok! (Többi lent.)

Figyelt kérdés
Kevesebb mint két hét múlva lesz a barátnőm szülinapja, és megesketet hogy ott leszek a buliba vele. Discoba... Nem szoktam odajárni, meg sehova sem bulizni, és nagyon félek, rettegek hogy kiröhögnek, lenéznek... Mit vegyek fel szerintetek ami egy kicsit is csinosabb, és buliba való? Jöhetnek a durvább válaszok is, mert itt legalább nem látok arcot hozzá... 160 cm, és 100 kg vagyok, a hasam ami leginkább zavar.... és ami a legnagyobb...
2011. okt. 4. 10:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Vegyel fel tunikat,valami mell alatt bovulo,de csinos felsot.Nem lehet mindenki csinos,nadszal vekony.Amugy egy jo smink is sokat segit,egy jo frizura.
2011. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se vegyél fel szűk ruhát ami az alkatodat kiemeli. Farmernadrág és valami bővebb tunikát javaslok.
2011. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A fő kérdés az, hogy hogyan oszlik el ez rajtad.


Milyenek az arányaid? Van melled? Feneked? Combid? Hol vagy erősebb? Ezt kérlek írd le, azon múlik minden :)

2011. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Arányosan vagyok kövér, de a hasam zavar a legjobban, mert a nagy mell, mag fenék még be is jöhet egy fiúnak, da asszem a nagy hastól mindenki undorodik. 105/D-s melltartót hordok....
2011. okt. 4. 11:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A melledet emeld ki egy V kivágású felsővel, ami mellre feszül, közvetlen mell alatt szűk és onnan bővül lefelé, és a hasad aljáig ér.

Alulra meg egyenes szárú farmernadrág, és ha bírja a lábad, akkor magassarkú.

2011. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézd meg ezt a blogot. EGy erősen túlsúlyos csak divatblogja és szerintem nem undorító meg gáz.. pedig hasa neki is van.

Érdemes tippeket lesni tőle...

2011. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyenesszárú farmer egy tunikával jól nézne ki! Most mondanám, hogy leggins de az eléggé kiemeli az alakot, de felpróbálhatod azzal is :) Balerina cipővel jól mutatna, szépen megcsinálnád a hajad egy kis smink és voálá :D

Ne azzal foglalkozz, hogy te túlsúlyos vagy , vagy , hogy mit gondolnak mások. Ha nem szórakozz egy jó! Kicsit zárd ki a külvilágot :)

2011. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*Hanem

elírtam, bocsi :)

2011. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A baba cipő nem néz ki hülyén egy buliba? És a hajmmal mit kezdjek? Bocsi de nem szoktam buliba járni.


És köszönöm az edigi komikat, és biztatásokat!

2011. okt. 4. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fel ne vegyél balerina cipőt!!

Mindenképpen magassarkút! Ez az első szempont.

Aztán:

Ha hosszú a hajad, engedd le, egyenesítsd ki, semmi képpen se legyen se göndör, se hullámos!

Aztán valami szép nagy fülbevaló hozzá. De ha lehet, ne karika, hanem valami szép csillogó, ezüstös vagy aranyszínű hosszú fülbevaló!

Szép smink!

Felülre valami fekete mindenképp. Rétegesen öltözz. Úgy is lehet, hogy esetleg valami ezüstös vagy világos hosszított felső, rá egy karcsúsított blézer! Ez tuti jó karcsúsító!

Alulra pedig mindenképp fekete nadrág. Nem cicanadrág, nem vastag farmer, hanem normális, egyenes szárú fekete nadrág.

És végül magassarkú!


Szerintem ez a legjobb öltözék, amivel jól fogsz kinézni!

2011. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!