Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok rendelni az ebay-ről...

Szoktatok rendelni az ebay-ről? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Gondolkodom ahogy így nézem az árakat az oldalon,és van ami postaköltséggel is jobban jön ki árban,mintha itt Magyarországon venném meg. Mennyi idő alatt szokott megérkezni az áru? Valaki esetleg tudna segíteni az angol számozásban? A 37-es láb hányasnak felel meg és az s-es xs-es ruhaméret?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is!


2011. okt. 4. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne!

Sok jót hallottam az oldalról! Én úgy tudom, hogy olyan 3hét körüli a szállítás...(vagyis ezt hallottam)

2011. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fú most annyi mindent kinéztem az oldalról. Mintás téli harisnyákat (és nincs szállítási költsége-ezen meglepődtem),csizmát,cipőt,és még a ruhákig el sem jutottam. :D
2011. okt. 4. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes megnézni az eladókat, és a 99+% ban pozítív értékeléssel rendelkezőktől rendelni.

Nekem 2 hét alatt megjöttek a dolgok Hong kong ból, semmi problémám nem volt eddig :)

2011. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó: volt neked postaköltség vagy vám??? énis szeretnék rendelni:)
2011. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vám.

Én is mindig Hongkongból rendelek ruhákat meg minden kütyüt, smink, stb. Megéri.

Cipőméretek: [link]

A ruhaméret meg ugyanaz, általában meg van adva minden adat centiben vagy inchben is. De gondolni kell arra is hogy ezek ázsiaiakra szabott ruhák, ők kicsik, vékonyak, ha mondjuk te magas vagy akkor például harisnyából nagyobb méretet kell venned. De a kínai boltban is olyan a harisnyaméret. Táblázat szerint nekem M-es harisnya kéne, ennek ellenére még az L-es is rövid.

2011. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: és ha nem jó a méret ki lehet cserélni?? és mennyiben olyan az áru mint ahoyg a képeken van? mert most siekrült megjárnom mert egy magyar beszerzőtöl rendeltem Tajvanból és háát szó szerint semmi köze nem volt a ruhának ahhoz mint ami a képeken volt. De nem tudom kicseréltetni mert a postaköltség nagyon sok. És akkor tuti nincs postaköltség se vám?? az mégis hoyg lehet? Azért Hong Kong nem itt van.
2011. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!