Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Háton kereszt tetoválás....

Háton kereszt tetoválás. Tegyük fel látnál a strandon egy ilyen srácot akinek egy nagy kereszt van a hátára tetoválva mit gondolnál róla? Negatívan diszkriminálnád, elkönyvelnéd hogy biztos egy xy? Vagy?

Figyelt kérdés

[link]


valami hasonló mint a fenti linken, csak sallangok nélkül, szimpla kereszt.


2011. okt. 5. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

"Jé. Az ott egy kereszt. Vajon tényleg vallásos? Esetleg divatból tetováltatott magára egy élete szóló szimbólumot? Mint például a diszkós páwák és rib*ancok, akik szombat este segg részegre isszák magukat és megkú*ratják magukat, aztán vasárnap reggel templomba mennek. Álszentség. Azért nem kevés gerinc kell ahhoz, hogy valaki így a hátára tetováltasson egy jelképet. Mi va,n ha nem jár templomba? Mi van, ha nem imádkozik minden este? Mi van, ha még egy szót sem olvasott el a Bibliából? De nem, ennyire csak nem hülye egy ember. Nem vagyunk állatok. Jé, tényleg, tegnap a Simpson családban pont a vallásról volt szó."


Azt hiszem kb ezt XD

2011. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

kösz, valami ilyesféle válaszokat szeretnék :D

irónia like :)

2011. okt. 5. 21:19
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Biztosan negatívan diszkriminálnám... Alapból megvan a véleményem a vallásokról, főként a kereszténységről. De ha valaki ezt akarja csinálni, hát tessék, de ha ennyire kiteszi mindenki szeme elé, akkor már szóba se állnék vele, ha előre tudok róla ilyesmit.

Egyébként valószínűleg megbökném a párom, hogy "nézd már", aztán sokatmondó pillantás, meg pofavágás...

2011. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nem vallás topik, szóval hosszan nem fejtegetném, de nem túlbuzgó hitről van szó.

de jöhet, jöhet. kíváncsi vagyok, mert tervezek egyet.

2011. okt. 5. 21:27
 5/19 anonim ***** válasza:
semmit. az ő teste. ha tényleg elhivatotságbol csinálta és jelent számára valamit akkor elismerésem.(nem feltétlenül jelenti azt h minden este imádkozik vasárnaponként meg ottvan a templomba, de számára ez mély jelentésel bír) hameg csak azért varrata magára mert menő akkor meg egy idiota. de én johiszemű vagyok és bizom benne h azért mert az édesanyát apácák nevelték és őis nagyon valásos lett a srác meg igy tiszteleg előtte vagy bármi ilyesmi
2011. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre biztos nem az jutna eszembe, hogy "hű, biztos hithű keresztény", de de akár az is lehet (ha esetleg nem egy templomba járós fajta, akkor is). De egy tetoválás miatt biztos, hogy nem tudnék rossz véleménnyel lenni senkiről (kivéve, ha valami nagyon ízléstelen vagy bántó).
2011. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

érdekes, hogy egyből a hithű katolikus templomba járó ember ugrik be először egy keresztről. szerintem a túlbuzgó vallásos emberek nem csináltatnak tetoválást.

köszi.köszi

2011. okt. 5. 21:32
 8/19 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29

félreolvastam, sorry :)

2011. okt. 5. 21:33
 9/19 A kérdező kommentje:

[link]


ez hasonlít a legjobban.

2011. okt. 5. 21:47
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép a tetoválás, akkor az első gondolatom ,hogy mikor fordulsz felém ,hogy az arcodat is láthassam:P bennem fel sem merülne,hogy vallásos vagy manapság szerintem a többségen akin van majdhogy nem köze nincs semmilyen valláshoz. Szerintem akik vallásosak azok nagy többségén nemhogy tetoválá nincs ,de semmi "figyelem felkeltő".;)
2011. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!