Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-15 éves lányok! Milyen a...

13-15 éves lányok! Milyen a stílusotok? Hogy öltözködtök a mindennapokra? Milyen "sminket" szoktatok csinálni hétköznapra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13, 14, 15 éves lányok válasza érdekelne ^^ Ti a mindennapokra, suliba hogyan öltöztök? Milyen a stílusotok? Hordtok magassarkút? Hogyan sminkeltek a mindennapokra? Előre is köszi a válaszokat! :D
2011. okt. 10. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Smink:szemhélytus vagy szemceruza,szempillasprirál(szedem a szemöldököm,vasalom a hajam :D )

Időtől is függ hogy hogyan öltözöm,stílusom egyébként nincs.Ma pl boleró pulcsi,póló,mellény,csőnaci,magasszárú tornacipő volt rajtam.Kiegészítőnek öv,fülbevaló.

Amikor jó iő volt mentem farmer szoknyába,toppba(ezek nem minden suliba vannak megengedve),papucsba.A magassarkút nem igazán szeretem,ha muszáj csak akkor veszem fel.

2011. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szem: [link]

haj: [link] (csak barna)

felső: [link]

nadrág: [link]

cipő: [link]

magassarkú néha :D l/14

2011. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sminkelni nem sminkelek. A hajam hátközépig ér, sötétbarna. ÁLtalában összefogva hordom, de van, amikor kiengedem, ilyenkor viszont begöndörítem. A stílusom sportos, laza, néha kombinálva talán egy kis nőiességgel. Félcipőket, törnacipőket, itt-ott magassarkúkat (legfeljebb 5 centi) hordok. Nyáron persze rámjön a kislányos stílus :D Színes kisszoknyák, színes ruhák, színes kiegészítők... :D



14/L

2011. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon festem magam,talán alapozó meg fekete szempillaspirál.Fekete magasszárú-magassarkú cipő csattal az oldalán,fekete fényes kabát,csőnadrág,övet nem szeretem,és általában sötét ruhákat hordok.Pl.fekete,sötétlila,bordó,sötétzöld és sötétkék.

Ékszereket is szeretem:gyűrű,nyaklánc,karkötő és fülbevaló.

Ezekből csak ezüstöt hordok,de ezeket mindennap felveszem.

2011. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem viselek magassarkút, de nőies cipőket hordok, most éppen sötétkék topánkát hordok, amin van egy masni alakú csatt. Gombos pulcsikat hordok, sok 3/4-es ujjút és derékig érőt. Nem hordok sok mintás felsőt, inkább egyszínűeket, de mindig veszek hozzá nyakláncot, karkötőt és fülbevalót is hordok. Farmert szoktam hordani, kéket vagy szürkét, de néha fekete nadrágot hordok. Nem sminkelek, csak alapozok néha szemceruza max.
2011. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
48%

Smink:alapozó,pirosító,szemceruza esetleg szempillaspirál de egyikből sem 5 kg csak halványan :D magassarkút nem hordok én úgy gondolom hogy 13-15 éves lányoknak nem kell úgy kinézni mint egy k*rv*n*k de ez az én véleményem .. xd persze egy 3 cm-es magassarkú még talán belefér .. xd esetleg 5 :D

stílus:laza,sportos

cipő:tornacipő,edzőcipő

fölső:sportos,nincs rajta sok csillogó dolog meg virág stb.. xd

gatya:csőszárú farmer,kiszabott,fekete vagy kék semmiképpen sem cicagatya :D

13/L

2012. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

14 éves vagyok, de divatmániás, naponta órákat foglalkozom ezzel :)

általában sötétebb színű ruhákat hordok, kicsit rockos, hanyag, nőies stílusom van. szeretem a csipkét, bőrt, keresztet, szegecset. a magassarkú a kedvencem, sokszor hordom. a hajam hosszú és világosbarnára van festve (eredetileg szőke). sminkhez korrektort és púder szoktam használni (zsíros bőr, pattanások miatt, amúgy semmit se használnék) tusvonal/szemcerka és spirál,de csak ha olyan kedvem van. :D

2012. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
93%
Szerintem 13-15 évesen még nem kéne magad sminkelni a hétköznapokra. Idősebb korodban nagyon csúnya lesz a bőröd!
2012. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
13 vagyok. Soha nem sminkeltem magam, nem is szeretném. Bár az osztársaim 80%-a már tulvan ezen a témán de hidegen hagy. Egyedül a szemöldököm szedem, hajam hátközépnél tovább ér szinte mindig összecopfozom mert zavar ha mimindig az arcomba lóg. Soha nem hirdtam/hordok/fogok hordani magassarkút mert nem tudok benne menni. Kirázz a hideg azoktól akik a kis msarkújukba tipegnek remegö lábbal... szoknyát se hordok mert vastag a bokám és idiótán áll (nem vagyok kövér söt..) kedvelem a feketét áltában mindig viselem. Ami a stilusomat illeti.. talán a 'normál,korához való'-val illetném sokan koravének az osztályból xd az egyik csaj 2 számmal nagyobb tartót vesz fel amibe könnyen beletürödik a poloja igy elég gáz a csaj... kb ennyi ^^
2014. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13L

Nem sminkelek.

Haj:oldalfrufru,sötétbarna,kicsivel a váll alá érő,hullámos de vasalom ,ha rásüt a nap akkor rézvörös csíkok vannak benne(nincs melírozva)

Ruha:Általában fekete nadrág vagy fekete farmer, szakadt mintás leggings, kék farmer,

PÓló:halálfejes pólók ,sima fekete póló,fekete ujjatlan felső rá kockás inggel,KISS-es póló,Green dayes pólómintás pólók.

Pulóver:Green dayes pulóver vagy fekete cipzáros kardigán vagy kék kardigán.

Cipő:magassarkút nem hordok.

Fekete vagy szürke tornacipő fekete bakancs télen szegecses csizma.

Kieészítők: szegecses karkötők (lapos szegecses de van kiálló is)zenekaros kitűzők,oldallánc,halálfejes gyűrű.

hát kb ennyi amiket rendszeresen hordok

2014. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!