Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Száraz hajra, pláne hajvégekre...

Száraz hajra, pláne hajvégekre mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

A párperces pakolások mint Fructise, Elseve nem használnak. Már vagy két éve nem festem, nem színezem a hajam, szinte már teljesen az eredeti, nem is vasalom vagy sütöm, csak 2-3 naponta szárítom, de azelőtt is mindig pakolást teszek fel.


Gyakran vágatom a végét, de most 2-3 hónapja em voltam, mert így soha nem fog megnőni...


Olló helyett mit tehetnék a végekre? Nem töredezik, tehát annyira em gáz, csak picit száraz.


2011. okt. 11. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hajolaj, de csak a végére és keveset, mert különben zsírosítja.
2011. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

olivaolaj

hajmosás előtt kend a hajvégekre,tegyél a fejedre 1 fóliát,szal tartsd melegen jó félóráig,aztán a szokásos módon moss hajat.

nekem bevált,mióta használom puhább a hajam és nem töredezik

2011. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A ricinus van olyan jó, mint az oliva? Csak mert az olcsóbb és régen használtam is a teljes hajra, de fél napig kellett rajta hagyni, amit nem tehetek meg, éjszaka pedig nem tudom elviselni a fejemen.
2011. okt. 11. 08:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Sztem érdemes venned és végig csinálnod egy aminexiles kúrát, nekem hatott régebben, erősíti táplálja növeszti!

[link]

2011. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ja,a ricinus is megfelel és sztem azt is elég 1 óráig,nem kell fél nap.
2011. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel a problémával küzdöttem, kipróbáltam rá a ricinusolajat, kallos hajpakolást, elseve, avonos hajvégápolót, sorolhatnám... semmi nem vált be annyira, mint amit most használok:Gliss Kur Intense Repair, a legújabb, fekete csomagolású termékcsalád. Nekem csak ez segített! A nagyon nagyon száraz hajat is jól hidratálja, akkor a te ,,picit száraz" hajadon tuti segíteni fog!
2011. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kallos Placentás hajpakolás, már egy éve használom, nagyon olcsó, és nagyon jó, akár a havégkre, akár az egész hajadra használod, rosszabb biztos nem lesz, nekem nagyon bejött :D:D 16/L
2011. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 tojás sárgája elkeverve 2 kanál mézzel. Nem olyan rég próbáltam ki, nem vártam tőle csodát - pedig tett! Simán felülmúlja az eddig próbált termékeket, amiket próbáltam, és teljesen természetes.

Nem mellesleg, a tojás fehérjét is fel lehet használni, felverve nagyon jó arcpakolás^^

2011. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, szerintem majd fokozatosan ki fogom próbálni mindet!


A glicerines pakolásról már én is hallottam jókat, hogy milyen jó, nagy kiszerelés és olcsón, Azt hol lehet beszerezni?

2011. okt. 11. 13:22
 10/11 A kérdező kommentje:
Vagy placentás, nem glicerines, csak közben glicerines dologgal foglalkozom. .D
2011. okt. 11. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!