Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit látnátok szívesen egy...

Mit látnátok szívesen egy pasin? 18-19-20-as korosztályon? Mi a mostani divat a pasiknál? Hosszú hajú vagy rövid hajú pasi?

Figyelt kérdés
Ki mit látna szívesen egy pasin? Hosszú haj vagy rövid? Meg aki akar linkelhet 1-2 képet is :)
2011. okt. 14. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
a haj kerdes a haj szinetol es az arc formajatol is fugg a szinetol kevesbe visoznt az arc forma fontos tenyezo.Hogy mit latok szivesen rajtuk?ingek polok erdekesebb polok kifnomultsag ha kell...tenisz cipoket imadom fiukon latni de deszkas is oké nem tudom valahpgy az ilyen nagy sport cipok nekem nem jonnek be...persze ha sportol akkor az mas:) nem trapez de nem is ilyen full csonadrag csak sima nadrag fekete:) az mindenkinek jol all;) ha akarod irj provot es ird meg az arc formadat es bor es haj szinedet es segitek a haj kerdesben:)
2011. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyon nagyon rövid haj tetszik:)
2011. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én egyértelműen a rövid,de nem tüsihajra szavazok:)
2011. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en szeretem a felhosszut is:)
2011. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi a divat, fogalmam sincs, de nekem mindigis a hosszú hajú srácok tetszettek. :)
2011. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!