Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kezdjek neki a divatosa...

Hogyan kezdjek neki a divatosabb öltözködésnek?

Figyelt kérdés

Tudom,furcsa kérdés,de nekem fontos.

23 éves vagyok és sosem öltözködtem úgymond csúnyán,de a mai divattól elég messze kerültem.Utoljára tán 2-3 éve vettem magamnak új ruhát,az is egy póló volt.Kiegészítőim sem voltak a ruháimhoz(pl. öv,nyaklánc,sál stb.) szóval semmi.Kiegészítők nélkül öltözködöm.

Sok pénzem nincs öltözködni,mert inkább mindig a 2 gyerkőcömnek veszek valamit,így rám sose marad.

Szerintetek jó ötlet,ha félre rakok magamnak kb. 5000 Ft-ot és abból veszek 1-2 ruhadarabot,amiből szép lassan kialakul egy ruhatár?

Vagy valami egyéb jó tipp?

Így jó kezdésnek?

tényleg nem tudom,hogy hogyan fogjak neki,mit

vegyek először.

Más is van,így vagy én vagyok ennyire szerencsétlen?


2011. okt. 18. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ha havonta 5000-et félreraksz és abból veszel cuccokat...Hát egy pár kiegészítő sokat dobhat az összhatáson de te tudod hogy mit szeretsz...Szerintem először vedd meg az új ruhákat és utána a kiegészítőket..Ha kérdésed van írj privit..sok sikert..:D
2011. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondanék, hogy ne azt vedd ami divat, hanem azt ami tetszik és jól is áll neked. Sokan követik a divatot, de pl a nők nagy részének rettenetesen áll mondjuk a cicagatya meg a csőfarmer. Nem illik az alakjukhoz. Hiába divatosak ha attól rondábbak lesznek csak... értelmetlen így.

5000 ft havonta bőven elég ruhákra.

2011. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért szeretnél divatosan öltözni? 23 évesen nincs saját stílusod? :|
2011. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PetFen ***** válasza:

Szia!

Kezdésnek szerintem vegyél egy -két farmer nadrágot ,ajánlanám a sötét kéket ,amin nincs semmi fél dísz

H&m-ben például volt 2590ft farmer kék 3féle árnyalatában ,tescoba is nyugodtan körbe nézhetsz ott is gyakran vannak nagyon jó áron nadrágok ..

Majd vegyél a következő hónapban egyszínű pamut felsőket (gömb,V-nyakú ) kedvenc színeidben (jó ha van egy fekete,fehér,szürke ,kék ..)

Jöhetnek helyes kis kardigánok abból is az alapszínek a legjobbak

cipőkből szerintem nagyon kényelmesek és csinosak a balett cipők,persze nem télre ,csizmából egy egyszerű lapos fekete modellt szereznék be kezdésként

kiegészítők közül egy egyszerű övet (barna vagy fekete) és egy hozzá színben passzoló táskát

sálból egy vidám virágos szerintem nagyon jól néz ki

apró kis fülbevalók is olcsón beszerezhetők

És mivel írtad ,hogy gyerköcök is vannak ,egy anyukának praktikusak ezek a ruha darabok amiket leírtam

Tesco-ban ezek közül mindent megtalálsz ,igaz ,ha olcsón akarsz jót kifogni gyakran kell menni nézelődni ...

Remélem ha egy kicsit is ,de segítettem:)

2011. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is 23 vagyok, nekem se nincs sok pénzem öltözködésre, van 1 kislányom. én igénytelen rocker csaj voltam, most kezd kinyilni a szemem, most látom milyen jó alakom van, szép hosszú hajam és szépen öltözni, mivel nincs sok pénz, turkálóból! hihetetlen mennyi szép ruhát vásároltam kevés pénzért! inget, ruhácskát, szép télikabátot, blúzokat, farmereket, sálakat, kendőket, őveket. cipőt azt csakis újat.sportcipőt már nem veszek, inkább kényelmes magassarkút, jól áll és kihangsúlyozza az alakom. én igyekszem szinesen öltözni, elegem van a feketéből meg szürkéből:) nagyon jól állrajtam a lila, rózsaszin, kék, szóval ilyeneket keresek.cipőm van fekete magassarkú bokacsizma, kék lapos bokacsizma, barna UGGféle, bordó magassarkú, ezek télire. télikabátom van fekete, lila, fehér és egy szürke dzsekim. nadrágjaim 1 kék farmer, 2 jéger, és több szép harisnya mert ha valahova megyünk inkább ruhába, szoknyába öltözöm (autóban nem fázom:D)
2011. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: 10-18 16:33


Előfordul.Amúgy azért akarok divatosabban öltözködni,hogy ne legyek annyira szürke kisegér és ne csak egy slampos 2 gyermekes háziasszonynak lássanak.Természetesen még magam miatt is,hogy ezáltal nagyobb legyen az önbizalmam és csinosnak lássam magam.

Ezen szeretnék változtatni,de kell hozzá egy kis segítség,amit egy-két kedves válaszolótól meg is kaptam.


A válasz megírásának időpontja: 10-18 14:25

A divatot úgy szeretném követni természetesen,hogy nem a mai trendi alapján,vagyis nem a platform cipők és társaikat részesíteném előnyben.


A válasz megírásának időpontja: 10-19 17:43

Köszi szépen,nagyon sokat segítettél.

Végig olvasva úgy néz ki,hogy ez az összeállítás áll hozzám a legközelebb.

Remélem januárban már beleférek a nadrágjaim többségébe és akkor nekiláthatok a változásnak.Anno rengeteg nacit kaptam,de a 2 terhességem miatt nem hordtam őket,így most nekiláthatok annak,hogy hordani is tudjam őket,így akkor arra nem kell költenem.Felsőkből kell vennem 1-2 darabot,hogy legyen változatosabb a repertoár,kardigánt,néhány kiegészítőt hozzá és mivel jön a szezonja,így egy csizmát is szerzek.Magassarkú cipőm is van,2 pár.amolyan kerek orrú és nem extra magas,átlagos,kényelmes.A sál és táska is jó ötlet,ugyanis 1 sincs.Általában ugye pelenkázó táskával járok és abban vannak az én dolgaim is.

Övet se hordtam,de akkor abból is beszerzek egy jó darabot,tán feketét mert az megy általában mindenhez.

Az egészen még egy jó fodrász is dobhat egy nagyot szerintem,mert tán 5 éve nem voltam ott se. :/


A válasz megírásának időpontja: 10-19 22:26

Ruhákat én is szeretnék hordani,de nincs hozzá alakom.Ha lesz,akkor tuti beszerzek 1-2 darabot.:)


Mostantól tovább fog tartani az áruházi bevásárlás! :)


Köszi szépen mindenkinek!

2011. okt. 23. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!