Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mondtok nekem olyan üzleteket...

Mondtok nekem olyan üzleteket ahol sok rapper cucc van?

Figyelt kérdés
légyszives a 16.ker.-hez közel ha lehet.ilyen kosaras cipőre gondoltam bő gatya,stb.és még valami.az a baj hogy eléggé kevés a pénzem,tehát.........
2011. okt. 18. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát konkrét boltot ott a közelbe nem tudok, de azt meg mondom hogy előre készülj rá hogy az olyan boltokba ahol "sok rapper cucc" van ott mocskosul megkérik az árát. Tehát olcsón nem fogod megúszni...
2011. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy olcsón nem nagyon fogsz szerezni, főleg kosaras cipőt nem.

Úgy tudom a Duna Plazában található Basketball World-ben vannak rapper cuccok is, mert a starz.hu termékeinek egy részét is árulják.

Neten itt találsz:

[link]

[link]

Vagy a [link] -n szoktak lenni akcióban rapper cuccok is, és ilyenkor jóval olcsóbban lehet megvenni őket a bolti árnál (Ecko Unltd., K1X, G Unit, Roca Wear, Dada, Southpole, Lrg, Phat Farm, Mecca, Jordan márkák).

2011. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és kínai?
2011. okt. 20. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
kínaiban is megnézheted, ha szerencséd van kifoghatsz néhány olcsóbb másolatot.
2011. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!