Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha duci vagyok, a combom túl...

Ha duci vagyok, a combom túl vastag a többi testrészhez képest, mit hordjak?

Figyelt kérdés

Eddig farmer volt valamilyen pólóval, de stílust szeretnék váltani(nőiesebbre). Elég nagy pocakom van, de azt mindennap behúzom, és nem nagyon lehet észrevenni. Mit hordjak? (a combommal és a fenekemmel van a baj)

Nem kérek olyan komikat, hogy fogyózzak, mert fogyózok már 1 hónapja.

Köszi a válaszokat!

14/L


2011. okt. 19. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Egyél rendszeresen, egészségesen és sportolj.. ne fogyózz. Hogy mit hordj nem tudom,bocsi,valaki más biztos segít. 16/F.
2011. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mit értesz fogyózás alatt?

Hidd el ha sportolnál és normálisan ennél,naponta többször egészséges kajákat (szénsavas üdítők meg chips meg a többi kizárva),tavasszal már nem lenne ez a problémád.

2011. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A fogyózást úgy értem, hogy a fogyáshoz megfelelő dolgokat csinálom: napi 5x eszem: reggeli 1-2 szelet kenyér valami sonkával, tízórai: gyümölcs, ebéd: menza(ált. ehetetlen), uzsi: 1 joghurt/kefír, vacsi: vagy nincs, vagy gyümölcsjoghurt(natúr joghurtba belevágok almát)

Emellett 3x 40 perc tesióra+ 1x 1 óra röpiedzés+ 1x 1 óra kosárlabda.

DE NEM EZ A LÉNYEG.

Kérek szépen öltözködési tanácsokat, hogy a fenekem és a combom mérete ne nagyon látszon

2011. okt. 19. 21:10
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja, és semmi nasi és zöldség(sali) amikor nincs itt az evés ideje, de éhes vagyok.
2011. okt. 19. 21:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy éhes vagy,mivel nem ehhez van hozzászokva a gyomrod.De majd hozzászokik addig meg kitartást,foglald le magad még véletlenül se jusson eszedbe az evés,mert annál rosszabb,tanulj,menj csavarogj a barátnőiddel bármit.

Az öltözködésre,hogy takard a feneked meg a lábad nem tudok mit ajánlani,de biztos segít neked abban valaki.

2011. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
VALAKI VÉGRE ÍRJON ÖLTÖZŐS TANÁCSOT! Léccike! Köszi!
2011. okt. 19. 21:22
 7/16 anonim ***** válasza:
írj olyan adatokat h mell derék csípő körfogat és comb vagy rakj fel egy képet
2011. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utána néztem,és ebbe biztos vagyok,a többi már kérdéses,de ez tuti,ilyesmi pólókat keress [link] ahol fent a mell alatt már "tágabb" lesz a ruha,farmernél meg szerintem ne vegyél fel tapadósat,mert az még jobban kihangsúlyozza.
2011. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezeken direkt ki van tolva egy kisit a pocim, úgyhogy azt ne nézzétek.

2011. okt. 19. 22:22
 10/16 anonim ***** válasza:

Duci vagy kicsit tényleg, viszont szerintem arányosan. Mármint nincs sem túl nagy combod/hasad/segged a többi részhez képest, összhangban van a tested.

Amik jól állnának szerintem, olyan felső, ami a mellet kiemeli, közvetlen mell alatt szűkített, és onnantól bővül, nadrágnak meg egyenes szárú farmer, vagy vastagabb anyagú, sötétebb színű cicanadrág, viszont ez utóbbit csak magassarkúval és csípő aljáig leérő felsővel.

+ szerintem jól állnának a tunika hosszúságú ingek vastag gumis övvel a derekadon.

És inkább hosszabb szárú csizmákat hordj, azok előnyösebbek.

2011. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!