Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom, illetve...

Milyen a stílusom, illetve ruha összeállításaim?

Figyelt kérdés

Csak annyit szeretnék,ha őszintén véleményt mondanátok,hogy ízléstelenül vagy izlésesen tudok öltözni?! :)

19/L


1:

[link]

ez egy átlagos szerelés.



2: [link]

bulis.....


3:

[link]


ez pedig átlagos...


2011. okt. 24. 04:01
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Utolsóra úgy értem,hogy átlagos,hogy semmi extra...
2011. okt. 24. 04:03
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon csini vagy, ízléses, pont jó, a hétköznapi cuccaid nem kihívók, ámde divatosak, a bulis is, ott is annyit mutatsz, amennyit kell, és még egyedi is a szerkód.
2011. okt. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is van ízlésed! Nincs ezekkel az összeállításokkal semmi baj!
2011. okt. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
96%
Nekem csak a bulis nadrágod nem tetszik, amugy jól néz ki minden.
2011. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Hétköznapra stílusos és klassz cuccokat válogatsz. A bulis nagyon nem tetszik, a nadrág szörnyű, a "haskidobós" fölsők valahogy 2000 után (11 éve!) kezdtek asszem kimenni a divatból, ráadásul egyáltalán nem áll előnyösen rajtad (már ha Te vagy a képen, és nem "csak illusztráció").

A cipő meg egészen horror.

2011. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Az első és az utolsó (a hétköznapiak) nagyon tetszenek, az elsőn főleg a csizmád (már amennyi látszik belőle, az alapján különleges darabnak tűnik a mintája miatt).

A bulis viszont, hát az nekem finoman szólva sem jön be. Pont amiatt, amit az előző írt, a mintás nadrág szörnyű.

2011. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%

Jól írtad: átlagos. Nem rossz, de nem figyelnék fel a stílusodra, ha aze gyedit keresném. A bulis szerkódban nem is a nadrággal van a baj, hanem amilyen körítéssel viseled.

Egy ilyen cicanadrágot soha se vegyél fel feneket el NEMtakaró felsővel, pláne ne haspólóval, mert irtó olcsó és igénytelen. Ezzel a szettel el is rontottad a rólad alkotott átlagos képet...

2011. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%
Én pedig férfi vagyok és a bulis szerelésed tetszik a legjobban és csak bátorítani tudnálak, hogy továbbra is öltözz hasonlóan és ne érdekeljen, hogy ki milyen jelzővel illet.
2011. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%
nekem tetszik a stílusod, jó az összes kép. hol vetted a 2. képen viselt nadrágot? teljesen beleszerettem:) L/25
2011. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%

A hétköznapi szereléseid nagyon tetszenek, a bulissal is csak annyi baj van, hogy ezeket a darabokat nem kellene együtt felvenni.

Nagyon szép szerintem a nadrágod, de elrontod azzal, hogy sem a felsőd sem a cipőd nem illik hozzá. Nyugodtan fel lehet venni cicanadrághoz feneket nem takaró felsőt, azzal nincs semmi baj.

2011. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!