Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretné_M tudni, hogyan is...

Szeretné_M tudni, hogyan is van a nadrágok méretezése. Mert őszintén fogalmam sincs, miért van farmerből ennyi szám, melyik milyen betűnek felel meg?

Figyelt kérdés
Pl: én kb az S és az M között vagyok, az ugyebár 38-as ha mondjuk kabátról lenne szó, és angol turis méretben 8-10-es. De huszon-hányas a farmer méretem?
2011. okt. 28. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A szám a farmeren a derékbőség inchben. Számold át.
2011. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
á :) csak hát ez a szám sosem lesz ugyanaz :) ami tök csípő gatya, ott nyilván nagyobb lesz a szám, mint egy magasderekú gatyónál.
2011. okt. 29. 08:25
 3/5 A kérdező kommentje:
na várjunk. az én derékbőségem 27-28 inch, most mértem le a centi hátuljával. De nincs manapság egyetlen nadrág sem, aminek odáig felérne a dereka, ahol ezt mértem. Lejjebb, a csípőmön 32 inch vagyok, de egy 32-es gatyába 2x beleférek. Most akkor hogyan is??
2011. okt. 29. 08:27
 4/5 anonim ***** válasza:

A 27-28-as lesz jó hidd el, én most (szülés után) M-est hordok, de előtte én is inkább S-est hordtam, így most 28-as farmert hordok, ezek előtt 27-est.

Ha mész vásárolni ebből is és abból is próbálj egyet-egyet. A 32-es hatalmas, húgom 165 cm-rel és 70 kg-al 30-sokat hord.

2011. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) én az első szülés előtt L-eset, utána M-eset hordtam, most a második után lógnak rajtam az m.esek :S
2011. okt. 29. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!