Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kecskeméten a Bem utca 10...

Kecskeméten a Bem utca 10 alatt állítólag van valamilyen Amerika Shop ahol G-Unit és Ecko cuccok is vannak, de én arra nem láttam semmi boltot sem. Esetleg aki kecskeméti, mert én koleszos vagyok, az tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Kecskemét Bem utca 10
2011. okt. 29. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szóval van ;) Amúgy bocsi, én kecskeméti vagyok, de nem tudom hol kell keresni, nem igazán vagyok érdekelt a dologban. De szerintem valami kisebb, eldugott hely ez. Esetleg ha nem találod, kérdezz meg valakit, aki épp jön az utcán, vagy menj be az első boltba, az eladó hátha meg tudja mondani, elvégre nap mint nap arra jár.

2011. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez cim alatt, autosbolt is mukodik. Lehet a ruhas, feketen, hatul talalhato, ha meg ott van. Elozo valaszolo linkje meg 2008-bol valo.

Na itt van az austosbolt.

[link]

2011. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Multkor voltam arra és semmit sem találtam,de azért köszi,majd ha arra megyek valamikor jobban körbenézek:)
2011. okt. 30. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!